Nie żyje polityk PiS, prawdopodobnie popełnił samobójstwo. Miał 34 lata

Norbert Małolepszy, zastępca przewodniczącego rady miasta w Jastrzębiu-Zdroju z PiS, popełnił samobójstwo. Miał 34 lata. Jak podaje „Dziennik Zachodni”, jego ciało zostało znalezione we wtorek w nocy w jego mieszkaniu, prawdopodobnie powiesił się w mieszkaniu.

Norbert Małolepszy był radnym w Jastrzębiu-Zdroju od 2010 r. W 2014 r. ponownie został wybrany do Rady Miasta z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Rok później startował w wyborach do Sejmu, nie uzyskał jednak mandatu – zabrakło mu ok. tysiąca głosów. Pełnił za to funkcję zastępcy przewodniczącego jastrzębskiej Rady Miasta.

Podsumowując kampanię parlamentarną, w emocjonalnym wpisie na Facebooku, za swoją porażkę obwinił działaczy ze struktur jastrzębskiego PiS-u. „Mój start w wyborach został nieprzychylnie czy wręcz wrogo odebrany. (…) Będąc osobą młodą, pierwszy raz startującą w wyborach parlamentarnych, zostałem praktycznie bez jakiejkolwiek pomocy ze strony swojej partii w Jastrzębiu. Spotkałem się z niespotykaną do tej pory wrogością i agresywną kampanią na wielu płaszczyznach skierowaną przeciwko mnie i to o dziwo wśród ludzi z jastrzębskich struktur PiS. Uważam, że gdyby nie powyższe działania, mielibyśmy obecnie dwóch posłów PiS z Jastrzębia-Zdroju w parlamencie” – pisał Małolepszy.

We wtorek w nocy ciało radnego zostało znalezione w mieszkaniu. Radny PiS miał popełnić samobójstwo poprzez powieszenie. – Wszystko wskazuje na to, że zdarzenie nie ma związku z działalnością polityczną tego pana. Obecnie ustalamy wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Ze względu na dobro postępowania, nie udzielamy żadnych informacji w tej sprawie – wyjaśnił „Dziennikowi Zachodniemu” prok. Jacek Rzeszowski, szef Prokuratury Rejonowej w Jastrzębiu-Zdroju.

Radny miał żonę Annę i 8-letniego syna Tadeusza. Nie zostawił listu pożegnalnego, śledczy skłaniają się ku hipotezie, że targnął się na swoje życie z powodu kłopotów rodzinnych. Póki co wykluczono udział osób trzecich w zdarzeniu. O jego śmierci rodzina powiadomiła około północy, kilka minut później na miejscu był już prokurator.

NewsWeb.pl

NewsWeb.pl

Napisz do nas: redakcja@newsweb.pl

JAK TO SKOMENTUJESZ?