Featured Wiadomości 

Nie żyje polityk PiS, prawdopodobnie popełnił samobójstwo. Miał 34 lata

Udostępnij ten artykuł znajomym!

Norbert Małolepszy, zastępca przewodniczącego rady miasta w Jastrzębiu-Zdroju z PiS, popełnił samobójstwo. Miał 34 lata. Jak podaje “Dziennik Zachodni”, jego ciało zostało znalezione we wtorek w nocy w jego mieszkaniu, prawdopodobnie powiesił się w mieszkaniu.

Norbert Małolepszy był radnym w Jastrzębiu-Zdroju od 2010 r. W 2014 r. ponownie został wybrany do Rady Miasta z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Rok później startował w wyborach do Sejmu, nie uzyskał jednak mandatu – zabrakło mu ok. tysiąca głosów. Pełnił za to funkcję zastępcy przewodniczącego jastrzębskiej Rady Miasta.


Podsumowując kampanię parlamentarną, w emocjonalnym wpisie na Facebooku, za swoją porażkę obwinił działaczy ze struktur jastrzębskiego PiS-u. “Mój start w wyborach został nieprzychylnie czy wręcz wrogo odebrany. (…) Będąc osobą młodą, pierwszy raz startującą w wyborach parlamentarnych, zostałem praktycznie bez jakiejkolwiek pomocy ze strony swojej partii w Jastrzębiu. Spotkałem się z niespotykaną do tej pory wrogością i agresywną kampanią na wielu płaszczyznach skierowaną przeciwko mnie i to o dziwo wśród ludzi z jastrzębskich struktur PiS. Uważam, że gdyby nie powyższe działania, mielibyśmy obecnie dwóch posłów PiS z Jastrzębia-Zdroju w parlamencie” – pisał Małolepszy.

We wtorek w nocy ciało radnego zostało znalezione w mieszkaniu. Radny PiS miał popełnić samobójstwo poprzez powieszenie. – Wszystko wskazuje na to, że zdarzenie nie ma związku z działalnością polityczną tego pana. Obecnie ustalamy wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Ze względu na dobro postępowania, nie udzielamy żadnych informacji w tej sprawie – wyjaśnił “Dziennikowi Zachodniemu” prok. Jacek Rzeszowski, szef Prokuratury Rejonowej w Jastrzębiu-Zdroju.

Radny miał żonę Annę i 8-letniego syna Tadeusza. Nie zostawił listu pożegnalnego, śledczy skłaniają się ku hipotezie, że targnął się na swoje życie z powodu kłopotów rodzinnych. Póki co wykluczono udział osób trzecich w zdarzeniu. O jego śmierci rodzina powiadomiła około północy, kilka minut później na miejscu był już prokurator.

NewsWeb.pl
NewsWeb.pl
Napisz do nas: redakcja@newsweb.pl
JAK TO SKOMENTUJESZ? ⇓POLUB NAS, BY WIEDZIEĆ WIĘCEJ!

POLECAMY

One thought on “Nie żyje polityk PiS, prawdopodobnie popełnił samobójstwo. Miał 34 lata

  1. Skyyy

    “Kilka minut później na miejscu był już prokurator” – Nie da się lepiej wyjaśnić tego zajścia, jak Lepper się zabił to też prokurator zaraz jest na miejscu tak samo przy reszczie “samobójców” prokurator się zjawia jakby miał moc suler szybkości czy coś.
    Jeżeli chodzilo by o jakiegos Kowalskiego prokurator już by się tak nie spieszył z przybyciem…

Leave a Comment

UDOSTĘPNIEŃ