Polska nie dla muzułmanów. Cały świat chwali i podziwia! “Najmądrzejszy naród Europy”, “Idźmy za Polską”

Premier Beata Szydło zadeklarowała, że Polska wycofuje się ze zobowiązań poprzedniego rządu dotyczących przyjęcia na teren RP 7000 imigrantów. Decyzja ta w krajach głęboko zislamizowanych, jak głównie Wielka Brytania, państwa skandynawskie czy nawet Hiszpania, wywołała gromkie brawa i podziw wśród zwykłych obywateli.

Wiemy to za sprawą organizacji Britain First, która od lat walczy o odzyskanie Zjednoczonego Królestwa z rąk stopniowo zagarniających je muzułmanów. Britain First na Facebooku obserwuje blisko 1,5 miliona użytkowników z całego świata. O Polsce znów jest głośno, bo na tymże profilu udostępniono informację “Polska porzuca swoje umowy z UE dotyczące przyjęcia 7000 imigrantów”, okraszoną zdjęciem premier Beaty Szydło.

Wpis pojawił się 11 godzin temu, a zebrał już prawie 6 tys. polubień i ponad 1100 udostępnień na cały świat. Jest również szeroko komentowany, głównie pochlebnymi opiniami. Mówią o nas jako o nadziei dla Starego Kontynentu. Wielu użytkowników wyraziło również opinię, jakoby Polacy byli najmądrzejszym narodem Europy.

Poniżej kilka przetłumaczonych, wybranych spośród tysięcy komentarzy.

Dobra robota, Polska! Mam nadzieję, że reszta Europy pójdzie po rozum do głowy i zrobi to samo. Nie chcemy więcej muzułmanów w Europie – grzmiał z Danii.

Wygląda na to, że Polska nie chce być częścią Eurabii 2050 – napisał Ken.

Wygląda na to, że oni są teraz najmądrzejszym narodem w Europie – w podobnym tonie pisze Giacomo.

Polska to najmądrzejszy kraj w Europie. Jesteśmy z was dumni! – napisała Valerie.

Polska – będziemy przeprowadzać się do Was z Wielkiej Brytanii. Teraz brzmi to sensownie – skomentowała Nicola.

Dobra robota, Polska. Szkoda, że Cameron nie zrobi tego samego – dodała Denise.

KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ >

14 KOMENTARZE

  • Bycie katolikiem to powód do dumy, antysemityzm to ten, kogo nie lubią Żydzi, więc jest to neutralne pojęcie, a złodziejami to są Niemcy, do tej pory nie oddali zagrabionych w II wojnie światowej dzieł sztuki, a kibole to spoko ludzie tylko trochę nerwowi.

   14

   0
 1. I bardzo dobrze niech inne kraje tez sie obudza,bo to wkoncu bedzie musialo inaczej sie skonczyc wojna…jesli juz to przyjmijmy ludzi cywilizowanych a nie brudasow jebanych,tu zycia nieznajda wszy…

  164

  11
 2. Z tym akurat prawda powinni wszyscy brać przykład , szkoda że tylko z tym. Zarobki w ciąży mamy prawie najniższe w Europie a ceny dorównują już naszym zachodnim sąsiadom

  110

  3
 3. do wszystkich debili i skoooorwysynow ,ktorzy dali tu kciuka w dół mam apel w niemczech mozecie mieszkać i francji i tam bratać sie i mieszać z tym motłochem a Polskę zostawcie patriotom i chrześcijanom .hooj wam w. dupy

  281

  23
 4. Kto wie, może jak za 1-szej Rzeczpospolitej ci, którzy zapragną, będą się do nas garnąć drzwiami i oknami by znaleźć na początku schronienie a z czasem i dobrobyt.

  4

  1
 5. milo czytac takie komentarze teraz zostaje tylo podziekowac dla tuska i jego kolesi i w nagrode wypierdolic ich do syrii

  31

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ