Islamista: Zasiedlimy kraje słowiańskie i Węgry. Europa będzie islamska w ciągu kilku dekad

– Europa będzie islamska w ciągu kilku dekad. Opanujemy nawet kraje słowiańskie (jak Polska), w których jak na razie jest nas mało – niezmiennie twierdzi imam Anjem Choudary, znany w naszym kraju m.in. z ubiegłorocznej wypowiedzi dla “Faktów”, w której twierdził, że Polska jest zbyt oddzielona od Allaha.Choudary mówi kontrowersyjnym głosem całego środowiska radykalnego islamu. Ostatnio w BBC powiedział, że wbrew powszechnym przekonaniom, również konserwatywne kraje Europy wschodniej jak Polska, Słowacja, Czechy czy Węgry w ciągu kilkunastu lat staną się – jak na przykład Niemcy – wielką kolonią muzułmańską. Wyznawcy radykalnego islamu wierzą w swoją siłę sprawczą i są przekonani, że dokonywanemu przez nich zalewowi naszego kontynentu nikt i nic nie jest w stanie się przeciwstawić.

Wspomniane kraje słowiańskie oraz Węgry, tworzące wspólną Grupę Wyszehradzką, coraz głośniej mówią o całkowitym odcięciu się od unijnej polityki migracyjnej. Zarówno obywatele, jak i władze tych państw zapowiadają stanowcze i zdecydowane zapobieganie islamizacji swoich ziem. Czy uda się uchronić kulturę Słowian? Wszystko leży w naszych rękach.

Komentarze

komentarze

19 KOMENTARZE

 1. Gościu karmi nasze anty islamskie fobie. Tak naprawdę działa na swoją niekorzyść
  .A Polska będzie prędzej ateistyczna jak Czechy i Słowacja niż islamska. Czego jej życzę

  40
  30
 2. Tych śmieci, powinno się wyrzucać z Europy! Chodzi o tych, co nie chca pracowac i sie nie integruja! Od Polski Wara! Syfy islamskie!!!

  58
  3
 3. Tak lepiej nas nie wkorwiac, jesli nie chcecie powtorki z pod Wiednia to od Polski trzymajcie sie z daleka.

  112
  3
 4. Zapraszamy …. my już wiemy co zrobić dalej ….. sorry u nas to nie przejdzie Polska zawsze będzie chrześcijańska

  496
  17

ZOSTAW ODPOWIEDŹ