Islamista: Zasiedlimy kraje słowiańskie i Węgry. Europa będzie islamska w ciągu kilku dekad

– Europa będzie islamska w ciągu kilku dekad. Opanujemy nawet kraje słowiańskie (jak Polska), w których jak na razie jest nas mało – niezmiennie twierdzi imam Anjem Choudary, znany w naszym kraju m.in. z ubiegłorocznej wypowiedzi dla “Faktów”, w której twierdził, że Polska jest zbyt oddzielona od Allaha.

Choudary mówi kontrowersyjnym głosem całego środowiska radykalnego islamu. Ostatnio w BBC powiedział, że wbrew powszechnym przekonaniom, również konserwatywne kraje Europy wschodniej jak Polska, Słowacja, Czechy czy Węgry w ciągu kilkunastu lat staną się – jak na przykład Niemcy – wielką kolonią muzułmańską. Wyznawcy radykalnego islamu wierzą w swoją siłę sprawczą i są przekonani, że dokonywanemu przez nich zalewowi naszego kontynentu nikt i nic nie jest w stanie się przeciwstawić.

Wspomniane kraje słowiańskie oraz Węgry, tworzące wspólną Grupę Wyszehradzką, coraz głośniej mówią o całkowitym odcięciu się od unijnej polityki migracyjnej. Zarówno obywatele, jak i władze tych państw zapowiadają stanowcze i zdecydowane zapobieganie islamizacji swoich ziem. Czy uda się uchronić kulturę Słowian? Wszystko leży w naszych rękach.

komentarzy

loading...

21 KOMENTARZE

 1. Islamskie śmiecie może znają się na obcinaniu głów. Posmakować wam skurwysyny stropolskiego wbijania na pal ! Nie za szybko, a w sam raz, żywcem. Wtedy gnoje pogadamy. Dodatkowo posmarować świńską juchą, a potem ścierwo do dołu z wnętrznościami kabana i gnojem. Odechce się wam zasiedlać Słowiańszczyznę i Węgry.

  0
  0
 2. Gościu karmi nasze anty islamskie fobie. Tak naprawdę działa na swoją niekorzyść
  .A Polska będzie prędzej ateistyczna jak Czechy i Słowacja niż islamska. Czego jej życzę

  43
  31
 3. Tych śmieci, powinno się wyrzucać z Europy! Chodzi o tych, co nie chca pracowac i sie nie integruja! Od Polski Wara! Syfy islamskie!!!

  63
  3
 4. Tak lepiej nas nie wkorwiac, jesli nie chcecie powtorki z pod Wiednia to od Polski trzymajcie sie z daleka.

  118
  3
 5. Zapraszamy …. my już wiemy co zrobić dalej ….. sorry u nas to nie przejdzie Polska zawsze będzie chrześcijańska

  503
  17

ZOSTAW ODPOWIEDŹ