Featured Polska i Polacy Wiadomości 

Islamista: Zasiedlimy kraje słowiańskie i Węgry. Europa będzie islamska w ciągu kilku dekad

Udostępnij ten artykuł znajomym!

– Europa będzie islamska w ciągu kilku dekad. Opanujemy nawet kraje słowiańskie (jak Polska), w których jak na razie jest nas mało – niezmiennie twierdzi imam Anjem Choudary, znany w naszym kraju m.in. z ubiegłorocznej wypowiedzi dla “Faktów”, w której twierdził, że Polska jest zbyt oddzielona od Allaha.

Choudary mówi kontrowersyjnym głosem całego środowiska radykalnego islamu. Ostatnio w BBC powiedział, że wbrew powszechnym przekonaniom, również konserwatywne kraje Europy wschodniej jak Polska, Słowacja, Czechy czy Węgry w ciągu kilkunastu lat staną się – jak na przykład Niemcy – wielką kolonią muzułmańską. Wyznawcy radykalnego islamu wierzą w swoją siłę sprawczą i są przekonani, że dokonywanemu przez nich zalewowi naszego kontynentu nikt i nic nie jest w stanie się przeciwstawić.


Wspomniane kraje słowiańskie oraz Węgry, tworzące wspólną Grupę Wyszehradzką, coraz głośniej mówią o całkowitym odcięciu się od unijnej polityki migracyjnej. Zarówno obywatele, jak i władze tych państw zapowiadają stanowcze i zdecydowane zapobieganie islamizacji swoich ziem. Czy uda się uchronić kulturę Słowian? Wszystko leży w naszych rękach.

NewsWeb.pl
NewsWeb.pl
Napisz do nas: redakcja@newsweb.pl
JAK TO SKOMENTUJESZ? ⇓POLUB NAS, BY WIEDZIEĆ WIĘCEJ!

POLECAMY

36 thoughts on “Islamista: Zasiedlimy kraje słowiańskie i Węgry. Europa będzie islamska w ciągu kilku dekad

 1. Qba

  Słowiańskie narody są jedynym ratunkiem przed dziczą islamską.

 2. Ja

  Zapraszamy …. my już wiemy co zrobić dalej ….. sorry u nas to nie przejdzie Polska zawsze będzie chrześcijańska

  1. Zacznijmy od tego, że Polska chrześcijańska również została z przymusu. Jak byś się uczył historii to byś wiedział, że w 966 Mieszko I przyjął chrzest bo inaczej właśnie chrześcijanie by nas zrównali z ziemią. POLSKA JEST SŁOWIAŃSKA!!! Nie chrześcijańska. Religia jak religia, dąży do przejęcia władzy bo do tego się to właśnie sprowadza. Niewidomi są ludzie niestety i nie widzą, że poza polityką właśnie kościół, jaki by nie był i jakiego wyznania, daje ludziom władzę i to nawet na sporo większą skalę niż bycie tam prezesem w jednym kraju.

   1. Teddy

    Jest chrześcijańska. Amen.

 3. Wolny Obywatel

  الإسلام هو دين النزوات !

  1. Nie wiem co tam pisze po arabsku ale i tak gówno mnie to obchodzi. I tak daję łapkę w dół !!

  2. Cukier

   Tłumaczyłem w google tu pisze cytuje ” islam jest religią maniaków! “

   1. Pktyn

    Jak kazda religia jest dla maniakow……..

  3. To prawda… Jestem bardziej za radykalnym usunięciem ich z europy, ale unia specjalnie w jakimś celu ich tu zaprasza bo oni nie są głupi i mają cel w tym że ich zapraszają aby osiągnąć, Pierdolona Unia i Niemcy nagle wielce tolerancyjni i zapraszają ich mimo iż wiedzą że zamachy robią…

 4. Damian

  Słowiańskie kraje w przeciwieństwie do spedalonego zachodu wytłuką was na ulicacj wy kozojebcy.

 5. zembron

  Słowiańska kultura…chrześcijańska. ..żart.

  1. Nah`tah ni

   Tak oto o tym pisze, oczywiście dla KUMATYCH, Jaśnie Wielmożny Pan doktor habilitowany archeologii, technik budowlany urodzony w Wiśniewie Bogusław Gierlach w “SANKTUARIA SŁOWIAŃSKIE”, Państwowe Wydawnictwo “Iskry”, Warszawa roku Pańskiego1980 Wydanie I. Nakład 20 000 + 200 egz. Druk ukończono w IV Anno Domini 1980.Łódzkie Zakłady Graficzne , Zakład nr 1, ul. Rewolucji r. 1905 nr 45. Zam. nr 617/11/79. Cena zł 55.- . O-111.
   Na stronach 46-50 “Trzeba przyznać, że twórcom państwa polskiego nie brakowało zmysłu politycznego, że potrafili wykorzystać każdą nadarzającą się okazję, aby osiągnąć swoje cele. Już samo przyjęcie chrześcijaństwa było akcją niezwykle przemyślaną. Truizmem jest stwierdzenie, że było ono konieczne. W tamtych czasach świat dzielił się na godnych życia chrześcijan i pogan, których traktowano jako wyraźnie niżej stojących, niegodnych szacunku, wyjętych spod prawa. Prawdą jest, że państwo Mieszka I było potęgą, z którą niezależnie od idei musiały się liczyć wszystkie państwa ościenne. Jednak już wewnętrzne układy zmuszały do dokonania zmian ideowych. Jak pogodzić kilkadziesiąt organizmów mało plemiennych, z których, jak zobaczymy niżej, każdy słuchał się własnych wróżb, przepowiedni. Jak rozwiązać dylemat, kiedy połowa z wróżów zabraniała iść na wyprawę, a druga połowa do wyprawy zachęcała. Jeśli spojrzymy na ówczesne państwo polskie, to zobaczymy istną mozaikę plemion, scalonych siłą, ale mających nie tylko własną starszyznę, ale i własnych kapłanów plemion. Obie te siły w każdej chwili groziły separatyzmem. Lepiej było mieć na ich miejscu własny aparat administracyjny, lepiej było mieć jednolitą organizację kapłańską absolutnie zależną od księcia. Cóż bowiem stałoby się z tymi kapłanami chrześcijańskimi , gdyby zasłużyli na gniew księcia? Wystarczyłby jeden gest, a nie pozostałby po nich ślad. Oczywiście trzeba też wziąć pod uwagę zwykłe przeżywanie się dawnych form wierzeniowych . Z biegiem czasu stały się one już zbyt naiwne. Tak jak wszędzie przyszedł czas na zmiany. Cały splot okoliczności polityki zagranicznej , wewnętrznej i naturalnych odczuć przeciętnego człowieka wskazywał na celowość przyjęcia chrześcijaństwa. Przyjęcia tego dokonano po mistrzowsku ustalając już niemal od początku całkowitą samodzielność Polski. Czy nie zaważyła tu ogólna sytuacja Polski jako państwa zorganizowanego i potężnego? Czy w dalekim Rzymie, śledzącym wnikliwie wahnięcia polityczne , zgodzono by się na autonomiczne biskupstwo misyjne , a już wkrótce na metropolię , gdyby pragnął tego jakiś mało znaczący książę? Sąsiednie Czechy długo były zależne od metropolii niemieckiej mimo wcześniejszego przyjęcia chrześcijaństwa. Czy wreszcie Otton III przy całych swoich utopijnych ideach wybrałby się do byle księcia słowiańskiego ledwie co ochrzczonego? Czy traktowałby go bądź co bądź jako partnera do rozmów?
   To nie chrześcijaństwo uczyniło Polskę wielką. Była to zasługa wielkich władców obdarzonych wyjątkowym talentem . Świat ówczesny, ściślej zachodnia Europa, przyjął zapewne z ulgą fakt, że tak potężny książę zdecydował się na akt chrztu. Stawał on się w ten sposób naturalnym sprzymierzeńcem przeciw szerzącemu się na wschodzie obrządkowi wschodniemu. Wszystko inne było już tylko konsekwencją pozycji Polski w ówczesnym świecie.”(…)”Dwa państwa narodowe -Czechy i Polska – położyły tamę inwazji niemieckiej. Oba przyjęły chrześcijaństwo, porzucając dawnych bogów, i potrafiły tę nową wiarę wykorzystać dla własnych interesów narodowych.”

 6. Uszyk

  Sranie w banie.
  To wytlumaczcie mi jakim cudem w Elblagu kurwa meczet stawiają psie syny.

   1. Hellmans

    ……spalić-zgnieść, Szatańska kawaleria-czarna śmierć..

  1. Obywatel

   Bo na razie prawo jest po ich stronie. Ale jak sie pala przegnie a cierpliwosc osiagnie mase krytyczna to narod ruszy do dzialania. My tez potrafimy sie bawic w partyzantke z wladza lub pomimo niej

  2. Betheley

   Świński ryj i po sprawie. 🙂

  3. Arel

   Jak to meczet stawiają??? Co Ty mówisz ??? Muszę to sprawdzić bo nie wierzę

 7. p7

  Trzeba proklamować Katolickie Państwo Narodu Polskiego

 8. Rav4

  Wpierdol , chłosta , w dyby i do lochu

 9. Słowianin

  Znając polska ksenofobie może to doprowadzić do ruszenia narodowego

 10. POLAK MALY

  Juz sie urodzil DRUKI SOBIESKI na wasze poczynaniai nawes slawny Tuhajbejowicz Wamnie pomoze

  1. Nah`tah ni

   Wiem, że elektroniczne media poczynają chochliki, jak każda maszyna drukarska, ale popraw z “druki” na drugi i nawes na nawet. Miłość Ojczyzny, ZOBOWIĄZUJE DO POPRAWNEJ polszczyzny!

 11. Robert Piwek

  Tak lepiej nas nie wkorwiac, jesli nie chcecie powtorki z pod Wiednia to od Polski trzymajcie sie z daleka.

 12. drfranek

  Gościu karmi nasze anty islamskie fobie. Tak naprawdę działa na swoją niekorzyść
  .A Polska będzie prędzej ateistyczna jak Czechy i Słowacja niż islamska. Czego jej życzę

 13. Blanco

  Tych śmieci, powinno się wyrzucać z Europy! Chodzi o tych, co nie chca pracowac i sie nie integruja! Od Polski Wara! Syfy islamskie!!!

 14. Jaakaj

  Kij ci w oko arabusie

 15. Młot na Islam

  Islamskie śmiecie może znają się na obcinaniu głów. Posmakować wam skurwysyny stropolskiego wbijania na pal ! Nie za szybko, a w sam raz, żywcem. Wtedy gnoje pogadamy. Dodatkowo posmarować świńską juchą, a potem ścierwo do dołu z wnętrznościami kabana i gnojem. Odechce się wam zasiedlać Słowiańszczyznę i Węgry.

 16. Ole islam Pierdole

  Pamiętajmy w nas płynie czysta Polska krew nie ważne jaką mamy grupę krwi i tak jest Polska

  Wybijemy islam jak jan 3 sobieski nikt ich przed nami nie obroni nawet zasrana Merkel przez którą ludzie mają same problemy
  Wybijemy islam nie będzie litości dla ich dzieci nastolatków a już na pewno dla dorosłych

  jesteśmy Polakami w nas płynie ta krew

  Przepraszam za ortogragię

 17. bolek

  الإسلام هو دين النزوات

  “Nie pisze” tylko jest napisane ;),

  a jest napisane “Islam jest religią maniaków” – trzeba znać język wroga.

 18. Traunus

  Z biegiem lat to te muzułmańskie świnie…zostaną eliminowani przez z organizowane grupy , które bez litosnie i bez prz3szkód będą ich likwidować łącznie z dziećmi i kobietami. Zore litości dla ISLAMU…Polska stanie się dla nich rajem cierpienia i upokorzenia. Kwestia czasu kiedy to się zacznie….czas się zbliża do pierwszej kilku osobowej eksterminacji przy zachodniej granicy Polski. I żarty się skończyły!!!

 19. precz z islamem

  lance do boju, szable w dłoń – islamistę goń, goń, goń!

 20. Denis

  “Kurwy ciapate śmiecie czego wy chcecie “

 21. kasjan

  w pierwszej kolejności niech biorą te państwa, które je kolonizowali i czerpali z nich korzyści.

 22. gosc

  niestety arabowie przyjda do krajów słowiańskich na niemieckich czołgach i francuskich helikopterach. Kiedy przejmą jako większość w sposób demokratyczny władzę na zachodzie to przyjdą tu a raczej zaatakują, w ten sposób będziemy mieli francuskie helikoptery i to za darmo 🙂 żart przykry ale chyba nie myślicie że po zdobyciu władzy w bogatych krajach zachodu Polskę zostawią w spokoju.

Leave a Comment

UDOSTĘPNIEŃ