Islamista: Zasiedlimy kraje słowiańskie i Węgry. Europa będzie islamska w ciągu kilku dekad

– Europa będzie islamska w ciągu kilku dekad. Opanujemy nawet kraje słowiańskie (jak Polska), w których jak na razie jest nas mało – niezmiennie twierdzi imam Anjem Choudary, znany w naszym kraju m.in. z ubiegłorocznej wypowiedzi dla „Faktów”, w której twierdził, że Polska jest zbyt oddzielona od Allaha.

Choudary mówi kontrowersyjnym głosem całego środowiska radykalnego islamu. Ostatnio w BBC powiedział, że wbrew powszechnym przekonaniom, również konserwatywne kraje Europy wschodniej jak Polska, Słowacja, Czechy czy Węgry w ciągu kilkunastu lat staną się – jak na przykład Niemcy – wielką kolonią muzułmańską. Wyznawcy radykalnego islamu wierzą w swoją siłę sprawczą i są przekonani, że dokonywanemu przez nich zalewowi naszego kontynentu nikt i nic nie jest w stanie się przeciwstawić.

Wspomniane kraje słowiańskie oraz Węgry, tworzące wspólną Grupę Wyszehradzką, coraz głośniej mówią o całkowitym odcięciu się od unijnej polityki migracyjnej. Zarówno obywatele, jak i władze tych państw zapowiadają stanowcze i zdecydowane zapobieganie islamizacji swoich ziem. Czy uda się uchronić kulturę Słowian? Wszystko leży w naszych rękach.

NewsWeb.pl

NewsWeb.pl

Napisz do nas: redakcja@newsweb.pl

JAK TO SKOMENTUJESZ?