Europa i świat Featured Wiadomości 

Słowacja zbuduje mur! “Nigdy nie wpuścimy nawet jednego muzułmanina” – mówi premier Fico

Udostępnij ten artykuł znajomym!

W niedzielę 6 marca dowiedzieliśmy się, że partia premiera Roberta Fico wygrała wybory na Słowacji, ale bez bezwzględnej większości. Lewicowe ugrupowanie SMER-SD będzie formowało rząd poprzez dobieranie koalicjantów. Jednak już teraz – w temacie, który bardzo niepokoi Słowaków – Fico zabrał głos i wyraził się bardzo dobitnie. Powiedział, że powstanie mur na granicach z Austrią i Węgrami, by zatrzymać falę nielegalnych imigrantów z Afryki i Bliskiego wschodu, podróżujących do Niemiec.

Premier naszych południowych sąsiadów przemówił do tysięcy skandujących Słowaków. – Nigdy nie wpuścimy nawet jednego muzułmanina na teren Słowacji! Nie chcemy tworzyć tu żadnych muzułmańskich społeczności, ponieważ stanowią poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa – mówił premier Słowacji.


1253060

Przewiduje się, że ponad milion uchodźców pojawi się w Europie w bieżącym roku. To nie może działać na rzecz integracji ludzi innych wyznań i innych kultur – powiedział wódz Słowaków.

Nie będziemy poddawać się dyktaturze Unii Europejskiej

– podkreślił.

Nigdy nie zaakceptowałbym utworzenia zwartego, zamkniętego społeczeństwa muzułmańskiego na Słowacji. To byłoby ogromne zagrożenie dla europejskiego stylu życia – grzmiał Robert Fico.

Wreszcie Słowak ogłosił, że przygotowuje się do budowy ściany, która ma “zapobiec wyborowi przez muzułmanów Słowacji i Czech jako alternatywną drogą ewakuacyjną do Niemiec”.

Spełniają się zatem ostrzeżenia państw Grupy Wyszehradzkiej, które od początku zapowiadały, że nie mają zamiaru spuszczać głów i bezdyskusyjnie spełniać antyeuropejskich nakazów UE. Do GW należą: Polska, Słowacja, Węgry i Republika Czeska.

NewsWeb.pl
NewsWeb.pl
Napisz do nas: redakcja@newsweb.pl
JAK TO SKOMENTUJESZ? ⇓POLUB NAS, BY WIEDZIEĆ WIĘCEJ!

POLECAMY

4 thoughts on “Słowacja zbuduje mur! “Nigdy nie wpuścimy nawet jednego muzułmanina” – mówi premier Fico

 1. bakuś

  GW zawsze razem! Stwórzmy proeuropejską unię, całkowicie wolną od zamachów i multikulti. God bless!

  1. J ze jdjd

   GW Najlepsza i na zawsze razem

 2. człowiek.eu

  Europa czysta wyznaniowo! tak było przez setki lat i tak powinno być do końca świata.. Arabowie powinni żyć na stepach bliskiego wschodu i Afryki

 3. Jebać muzułmanów

  Teraz wy polskie tchórze pokarzcie na co was stać. Czy choć na tyle na co te dwa małe państwa? Niech są dla nas przykładem.

Leave a Comment

UDOSTĘPNIEŃ