Fabryka terrorystów! ISIS szkoli już 5-latków, którzy później przybywają do Europy

"Obecne pokolenie bojowników traktuje te dzieci jako lepsze i bardziej zabójcze od siebie. Nie przejęły one bowiem radykalnej ideologii, lecz były w niej wychowywane od urodzenia lub od bardzo młodego wieku"

1

Z raportu ośrodka analitycznego Quilliam wynika, że tzw. Państwo Islamskie (IS) szykuje nowe pokolenie terrorystów. Opracowano specjalny system szkolenia dzieci – pisze „The Guardian”.

Specjalnie stworzony system szkolenia dzieci ma wychować nowe pokolenie terrorystów i zapewnić przyszłość ugrupowania. Dżihadyści wzorują się m.in. na nazistowskim Hitlerjugend.

„Obecne pokolenie bojowników traktuje te dzieci jako lepsze i bardziej zabójcze od siebie. Nie przejęły one bowiem radykalnej ideologii, lecz były w niej wychowywane od urodzenia lub od bardzo młodego wieku” – to fragment raportu „Dzieci Państwa Islamskiego”, który zyskał poparcie ze strony ONZ.

Dzieci mają być szkolone w duchu islamskiego radykalizmu. Według analityków, nowe pokolenie terrorystów ma być jeszcze okrutniejsze niż obecne, bowiem od najmłodszych lat przechodzi szkolenie, uczy się konstruowania materiałów wybuchowych i przyjmuje propagandowe treści.

Niejednokrotnie zostało już udowodnione, że terroryści z powołania dostawali się do Europy. Przy okazji listopadowych tragicznych wydarzeń z Paryża zdemaskowano wielu bojowników, którzy bez większych problemów dostali się do Europy i dostawali azyl, podróżując od Bałkanów, przez Wiedeń, aż do Berlina – czyli naszych zachodnich sąsiadów. Patologia, która tworzy się w kilku krajach arabskich powinna być przez Europę traktowana jako poważny, czerwony alarm.

„The Guardian” podkreśla, że zagraniczni ochotnicy stanowią solidne wzmocnienie dla około 80 tys. bojowników. Naukowcy z Quilliam twierdzą, iż w Syrii po stronie IS walczy 800 Brytyjczyków.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here