Zamach na prezydenta prawdopodobny? „Opona rozleciała się kompletnie” – w pancernym wozie?

22
zdj. FAKT24.pl

Jak wcześniej podawaliśmy, dziś w Brzegu prezydencka limuzyna, w wyniku pęknięcia opony, wylądowała w przydrożnym rowie. – To specjalne auto, limuzyna – teoretycznie taka sytuacja nie powinna się zdarzyć, także tej opony, która się rozleciała kompletnie — powiedział prezydent Andrzej Duda w telefonicznym komentarzu dla „Faktów TVN”, w którym opowiadał o incydencie na autostradzie A4.

W taki sam sposób, już zaraz po zdarzeniu, wypowiadał się szef Biura Ochrony Rządu, płk Pawlikowski. Jest to bowiem samochód pancerny, niedający się przestrzelić nawet z broni automatycznej. Jak twierdzi prezydent Duda, uruchomione zostaną rutynowe czynności w związku z tą sprawą. Taki incydent z głową państwa na pokładzie bez wątpienia nie powinien mieć miejsca.

To było auto, którym jechałem, muszą być przygotowane rutynowe czynności. To specjalne auto, limuzyna – teoretycznie taka sytuacja nie powinna się zdarzyć, także tej opony, która się rozleciała kompletnie. Będzie to sprawdzone. Pan kierowca zachował się wzorowo, super fachowiec – powiedział prezydent.

22 KOMENTARZE

 1. Tutaj ewidentnie coś brzydko pachnie. Zaraz obrócą to w żart, że „Pisiory już o zamachu”. 🙂 Bogu dziękować, że wyszli z tego cało!

  470

  19
  • Ja się zastanawiam czy by nie wykupić sprzętu ASG i nie zrobić armii z ludzi z ASG i żeby po cichutku z dachów z okien strzelali kulkami do KODowców bo skoro oni mogą równoległe pokojowe manifestacje zakłócać swoją agresywną to my możemy podokuczać im.

   9

   3
  • Nie prawda, ci wszyscy ludzie to jest SB i UB które stały w oknach i nawet u mnie teraz stoją w oknach 2 czy 3 we wśi i jak tylko coś zobaczy to dzwonią kapusie. Manifestanci KODu to UB i SB którym zabrano teraz grosza z ich 6000zł emerytury i którym się tyłki palą bo PiS po obniżce emerytur zaczął nadodatek ich wyłapywać po kolei więc na ulice wyszli ci którym tyłki palą się najbardziej. A reszta to faktycznie motłoch któremu nie dało się przemówić do rozsądku i wierzą w głupią POwską paplanine

   30

   5
  • opony też są wzmacniane, m.in. zabezpieczane przed przestrzalem. pekaja raz na 1000… mogla peknac, ale nie wybuchnac tak jak teraz

   122

   5
    • spostrzegawczy jesteś. Dobrze że anonim bo jakbyś się dobrze podpisał to by cie razem z niesiołowskim zamknęli w zakładzie zamkniętym. Łeb ci wybuchnie od wymyślania takich bredni

     13

     6
  • Komentarz:jesteś głupcem pewnie słoma Ci wystaje w takich autach są calkiem inne opony nie do przestrzelenia a co tu mówić o pęknięciu ja myślę że to Ty jesteś z pękniętego kondoma.

   123

   10
   • oo mam w nicku anonim więc nikt mnie nie rozpozna więc mogę się udzielać. kilka komentarzy temu fajnie się zachowywałeś. myślisz że po IP komputera cie nie namierzą?

    7

    1
  • nie ale widze że z KODu jesteś. Poznałem po braku kultury i finezji w wypowiedziach. Przypominam ci że Andrzej Duda jest prezydentem Polski i Polaków a nie twoim i twoich ubeckich przełożonych co nie znaczy że nie musisz okazywać mu szacunku. Przynosicie wstyd Polakom na świecie, UBckie ścierwa które chcą odzyskać 6000zł emerytury jakie było za czasów PO bo jak PiS doszło do władzy to nie dość że wam emerytury obniżyło to jeszcze zaczęło was łapać i ty i twoi koledzy odpowiecie. Zamiast bać się o prezydenta lepiej zacznij się bać o swoją dupe

   57

   15

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here