Featured Wiadomości 

Zamach na prezydenta prawdopodobny? “Opona rozleciała się kompletnie” – w pancernym wozie?

Jak wcześniej podawaliśmy, dziś w Brzegu prezydencka limuzyna, w wyniku pęknięcia opony, wylądowała w przydrożnym rowie. – To specjalne auto, limuzyna – teoretycznie taka sytuacja nie powinna się zdarzyć, także tej opony, która się rozleciała kompletnie — powiedział prezydent Andrzej Duda w telefonicznym komentarzu dla “Faktów TVN”, w którym opowiadał o incydencie na autostradzie A4.

W taki sam sposób, już zaraz po zdarzeniu, wypowiadał się szef Biura Ochrony Rządu, płk Pawlikowski. Jest to bowiem samochód pancerny, niedający się przestrzelić nawet z broni automatycznej. Jak twierdzi prezydent Duda, uruchomione zostaną rutynowe czynności w związku z tą sprawą. Taki incydent z głową państwa na pokładzie bez wątpienia nie powinien mieć miejsca.


To było auto, którym jechałem, muszą być przygotowane rutynowe czynności. To specjalne auto, limuzyna – teoretycznie taka sytuacja nie powinna się zdarzyć, także tej opony, która się rozleciała kompletnie. Będzie to sprawdzone. Pan kierowca zachował się wzorowo, super fachowiec – powiedział prezydent.

SKOMENTUJ PONIŻEJ
loading...
POLUB NAS, BY WIEDZIEĆ WIĘCEJ!

POLECAMY

22 thoughts on “Zamach na prezydenta prawdopodobny? “Opona rozleciała się kompletnie” – w pancernym wozie?

 1. NW NW

  Tutaj ewidentnie coś brzydko pachnie. Zaraz obrócą to w żart, że “Pisiory już o zamachu”. 🙂 Bogu dziękować, że wyszli z tego cało!

 2. Marcin

  marsze KOD nic nie dają, to posuwamy się dalej?

  1. xascas

   Ja się zastanawiam czy by nie wykupić sprzętu ASG i nie zrobić armii z ludzi z ASG i żeby po cichutku z dachów z okien strzelali kulkami do KODowców bo skoro oni mogą równoległe pokojowe manifestacje zakłócać swoją agresywną to my możemy podokuczać im.

 3. Wesley Poznański Wesley Poznański

  Strzeżonego Pan Bóg strzeże 😉

 4. stan

  Marsze KOD budują nienawiść w ludziach o słabej orientacji politycznej,

  1. xascas

   Nie prawda, ci wszyscy ludzie to jest SB i UB które stały w oknach i nawet u mnie teraz stoją w oknach 2 czy 3 we wśi i jak tylko coś zobaczy to dzwonią kapusie. Manifestanci KODu to UB i SB którym zabrano teraz grosza z ich 6000zł emerytury i którym się tyłki palą bo PiS po obniżce emerytur zaczął nadodatek ich wyłapywać po kolei więc na ulice wyszli ci którym tyłki palą się najbardziej. A reszta to faktycznie motłoch któremu nie dało się przemówić do rozsądku i wierzą w głupią POwską paplanine

 5. Smiechu warte

  A co ma pancerne auto do opony? IQ tego co to napisal jest tak duze jak dziura w oponie!

  1. bakuś

   opony też są wzmacniane, m.in. zabezpieczane przed przestrzalem. pekaja raz na 1000… mogla peknac, ale nie wybuchnac tak jak teraz

   1. anonim

    brawo już wubuch był

    1. xascas

     spostrzegawczy jesteś. Dobrze że anonim bo jakbyś się dobrze podpisał to by cie razem z niesiołowskim zamknęli w zakładzie zamkniętym. Łeb ci wybuchnie od wymyślania takich bredni

  2. Sa specjalne opony , widac ze nue znasz tematu, co ty myslisz ze hamery maja zwykle opony czy rosomaki??

  3. patriot

   Komentarz:jesteś głupcem pewnie słoma Ci wystaje w takich autach są calkiem inne opony nie do przestrzelenia a co tu mówić o pęknięciu ja myślę że to Ty jesteś z pękniętego kondoma.

   1. Kruk&Szpak

    Sami fachowcy z bożej łaski głos zabierają. Nawet nie wiesz jakie brednie wypisujesz.

 6. Ola

  Może by tak najpierw drogi zrobić? A co do Boga może strzeże … A może ostrzega????

 7. dar

  Na miejscu Pana Prezydenta powołałbym komisję śledczą aby to wyjaśnić.

  1. anonim

   Napewno to Zrobia..Ja juz znam odpowiedz

   1. xascas

    oo mam w nicku anonim więc nikt mnie nie rozpozna więc mogę się udzielać. kilka komentarzy temu fajnie się zachowywałeś. myślisz że po IP komputera cie nie namierzą?

 8. M

  Na filmie szukałem brzozy – widzieliście je ?

  1. xascas

   nie ale widze że z KODu jesteś. Poznałem po braku kultury i finezji w wypowiedziach. Przypominam ci że Andrzej Duda jest prezydentem Polski i Polaków a nie twoim i twoich ubeckich przełożonych co nie znaczy że nie musisz okazywać mu szacunku. Przynosicie wstyd Polakom na świecie, UBckie ścierwa które chcą odzyskać 6000zł emerytury jakie było za czasów PO bo jak PiS doszło do władzy to nie dość że wam emerytury obniżyło to jeszcze zaczęło was łapać i ty i twoi koledzy odpowiecie. Zamiast bać się o prezydenta lepiej zacznij się bać o swoją dupe

 9. anonim

  Ja to myślę ze PIS innej opcji nie bierze pod uwage..tylko próba zamachu.Zgadnijcie kogo posądzą?

 10. groth

  hm czyli to znów miał by być zamach , no tak

 11. Tej

  Tylko czerwony debil wierzy że pancerna limuzyna ma opony rowerowe.

Leave a Comment