KOD, HejtStop, Fundacja Batorego. Żydowski kapitał chce zniszczyć Polskę?

0

W naszym kraju na przestrzeni lat powstaje mnóstwo organizacji opowiadających się za lub przeciw różnym zjawiskom społecznym. Ostatnio swoje pięć minut miał „HejtStop”, czyli organizacja rzekomo walcząca z nienawiścią na tle rasowym i wyznaniowym. Jak się szybko okazało, inicjatywa ta, podobnie jak Fundacja Batorego, z której HejtStop otrzymuje fundusze, jest finansowana przez George’a Sorosa, amerykańskiego finansisty żydowskiego pochodzenia, który zawsze chętnie wspierał lewicowe działania mające na celu walkę z polskimi patriotami.

Coraz głośniej mówi się, że podobne korzenie może mieć Komitet Obrony Demokracji. Nie jest tajemnicą, że dzięki reformie Leszka Balcerowicza polska gospodarka niemal w całości została opanowana przez obcy kapitał. Jak wiadomo, prawą ręką Balcerowicza był młody wówczas Ryszard Petru, dziś jeden z prowodyrów antyrządowych protestów. O co chodzi? M.in. o wpływy zagranicznych koncernów bankowych w naszym kraju, które – dzięki zniszczeniu doszczętnie polskiej bankowości – wyprowadzają każdego roku z Polski miliardy czystego zysku. Zapowiedzi PiS o wprowadzeniu nowych podatków egzekwowanych od wielkich banków na tyle rozwścieczyły Zachód i „obrońców demokracji”, że w pierwszych godzinach po objęciu rządów przez prawicę powstawała inicjatywa zwana KOD…

Od początku mało kto wierzył, że KOD jest inicjatywą oddolną, co starali się nieudolnie pozorować organizatorzy. Analitycy szybko złapali za kłębek i po nitce trafili niemal bezpośrednio do Georga Sorosa. To człowiek, który już w latach 80. zakładał w Polsce pierwsze organizacje mające „dbać o demokrację”, z Fundacją Batorego na czele. Po co to robił? Być może przekonamy się już wkrótce.

Prawdopodobnie po to, aby mieć dobre zaplecze i dużą rzeszę poddanych sobie „Polaków”, którzy w latach kolejnych, czyli dziś, na wypadek objęcia władzy przez prawicę, będą pozorować oburzenie i prowokować patriotów. Efekt? Ingerencja Zachodu, groźby sankcjami, zła prasa Polski za granicą. Cel? Być może nawet drugi Majdan. Soros to przecież człowiek, który chwalił się, że wywołanie wojny domowej na Ukrainie kosztowało go „śmieszne” 2 mln dolarów. Póki co plan zawodzi, bo Narodowcy nie dają się prowokować i pretekstu do „bratniej pomocy” nie ma.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here