Europa i świat Featured Wiadomości 

Iran: Potworna zbrodnia muzułmanów na 8-latku. Za kradzież chleba zmiażdżyli mu rękę… ciężarówką

Udostępnij ten artykuł znajomym!

Zniszczony wojną Iran to wciąż bardzo biedny kraj. Dzieci często nie mają co jeść, a i zdarza się, że muszą spać pod gołym niebem. Ten 8-letni Irańczyk chciał zdobyć trochę jedzenia, więc ukradł chleb w markecie.

W ramach kary radykalni muzułmanie – powołując się na prawo szariatu – postanowili przejechać chłopcu po ręce małą ciężarówką, jednocześnie pozbawiając go możliwości jej używania do końca życia. Tak nieludzkie czyny są tam niestety na porządku dziennym. Co gorsza, najczęściej ofiarami islamskich dewiacji są bezbronne kobiety i dzieci.


Sytuacja ze zdjęć miała charakter niejako dla społeczeństwa edukacyjny. Całości towarzyszył spiker, a wokół zgromadziła się uważnie obserwująca publiczność. Nikt nie zanegował decyzji o tak bestialskim czynie na małym dziecku. Zresztą, nawet gdyby ktoś taki się znalazł – mogłyby czekać go jeszcze bardziej nieprzyjemne konsekwencje.

NewsWeb.pl
NewsWeb.pl
Napisz do nas: redakcja@newsweb.pl
JAK TO SKOMENTUJESZ? ⇓POLUB NAS, BY WIEDZIEĆ WIĘCEJ!

POLECAMY

10 thoughts on “Iran: Potworna zbrodnia muzułmanów na 8-latku. Za kradzież chleba zmiażdżyli mu rękę… ciężarówką

 1. Antyislam

  Islam – religia miłości i pokoju – nic dodać nic ująć.

  1. Paolo

   Islam to nie religia, to choroba psychiczna.

 2. islam to faszyzm

  Muslimy powinni przejechac sobie ciezarowka swoje kutasy, za gwalty i molestowanie kobiet, ktore nie chca nosic szmat na glowie. Islam nalezy zdelegalizowac w Europie, to zbrodnia przeciw ludzkosci, demokracji i wolnosci. Prawa czlowieka w islamskich krajach nie ma, ale smia drzec ryje swoje przeciw IZRAELOWI, ktory ich karmi leczy i daje prace, co za hipokryzja.

 3. Ania

  Kurwa co za posrany narod niech sobie kutasy I gwalcicieli przejezdzajo a nie niewinne dziecko gdzie jestes Boze ze Widzisz I nie gdzmiz

  1. Prawicowe klamstwa

   Ale jesteś głupia, nawet jak na rasistkę. Jak jesteś taką patriotką, to naucz się najpierw pisać po polsku…!

   1. Dan

    Zamknij parszywa morde.

 4. To czemu nie jebna tam bomba? Jebac ciapatych

 5. Arturix

  Tak szczerze to dopóki nie zobaczę filmiku na którym widać złamaną rękę, to nie uwierzę. Naprawdę wydaje mi się że z ręką młodego raczej nic się nie stało, gdy mi samochód zaparkował na stopie na 5 sekund to nawet nie poczułem. Ale i tak jebać ciapatych.

 6. ara

  Ale jestescie debilami…… W Iranie nie ma wojny, kraj jest bogaty, a uroda tych ludzi swiadczy raczej o jakis innych korzeniach , na rejesteacji samochodu sa arabskie litery a nie perskie ! pozatym dzieci nie podlegaja karze szariatu bo nie sa swiadome a od karania doroslych sa sady a nie ulica ! Debile. Czytajcie dalej pudelka .

 7. nazir

  Generalnie “bohaterowie walki za wiarę” którzy juz w Europie wa sie boja. Polaków i Rosjan. Za to bardzo odważni sa wobec słabych kobiet i dzieci albo tych co nie mogą się bronic

Leave a Comment

UDOSTĘPNIEŃ