Iran: Potworna zbrodnia muzułmanów na 8-latku. Za kradzież chleba zmiażdżyli mu rękę… ciężarówką

Zniszczony wojną Iran to wciąż bardzo biedny kraj. Dzieci często nie mają co jeść, a i zdarza się, że muszą spać pod gołym niebem. Ten 8-letni Irańczyk chciał zdobyć trochę jedzenia, więc ukradł chleb w markecie.

W ramach kary radykalni muzułmanie – powołując się na prawo szariatu – postanowili przejechać chłopcu po ręce małą ciężarówką, jednocześnie pozbawiając go możliwości jej używania do końca życia. Tak nieludzkie czyny są tam niestety na porządku dziennym. Co gorsza, najczęściej ofiarami islamskich dewiacji są bezbronne kobiety i dzieci.

Sytuacja ze zdjęć miała charakter niejako dla społeczeństwa edukacyjny. Całości towarzyszył spiker, a wokół zgromadziła się uważnie obserwująca publiczność. Nikt nie zanegował decyzji o tak bestialskim czynie na małym dziecku. Zresztą, nawet gdyby ktoś taki się znalazł – mogłyby czekać go jeszcze bardziej nieprzyjemne konsekwencje.

KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ >

10 KOMENTARZE

 1. Muslimy powinni przejechac sobie ciezarowka swoje kutasy, za gwalty i molestowanie kobiet, ktore nie chca nosic szmat na glowie. Islam nalezy zdelegalizowac w Europie, to zbrodnia przeciw ludzkosci, demokracji i wolnosci. Prawa czlowieka w islamskich krajach nie ma, ale smia drzec ryje swoje przeciw IZRAELOWI, ktory ich karmi leczy i daje prace, co za hipokryzja.

  142

  3
 2. Kurwa co za posrany narod niech sobie kutasy I gwalcicieli przejezdzajo a nie niewinne dziecko gdzie jestes Boze ze Widzisz I nie gdzmiz

  77

  8
 3. Tak szczerze to dopóki nie zobaczę filmiku na którym widać złamaną rękę, to nie uwierzę. Naprawdę wydaje mi się że z ręką młodego raczej nic się nie stało, gdy mi samochód zaparkował na stopie na 5 sekund to nawet nie poczułem. Ale i tak jebać ciapatych.

  9

  1
 4. Ale jestescie debilami…… W Iranie nie ma wojny, kraj jest bogaty, a uroda tych ludzi swiadczy raczej o jakis innych korzeniach , na rejesteacji samochodu sa arabskie litery a nie perskie ! pozatym dzieci nie podlegaja karze szariatu bo nie sa swiadome a od karania doroslych sa sady a nie ulica ! Debile. Czytajcie dalej pudelka .

  9

  3
 5. Generalnie “bohaterowie walki za wiarę” którzy juz w Europie wa sie boja. Polaków i Rosjan. Za to bardzo odważni sa wobec słabych kobiet i dzieci albo tych co nie mogą się bronic

  2

  1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ