Legia walczy o Grosickiego!

0

W środę Legia Warszawa złożyła kolejną, ostatnią ofertę za Kamila Grosickiego. Rennes wciąż się opiera, piłkarz spotkał się z prezesem klubu, by poprosić o zgodę na transfer.

W przypadku sprowadzenia takiego piłkarza, gwiazdy, jest szansa, że można zarobić nie tylko na kolejnym transferze, ale też np. na frekwencji. Dla wielu piłkarzy z Francji transfer do Polski jest abstrakcyjny, ale Grosicki – podobnie jak pozyskani tej zimy Artur Jędrzejczyk i Ariel Borysiuk – wie, czym jest Legia – powiedział „Wyborczej” prezes wicelidera ekstraklasy Bogusław Leśnodorski.

Przekonanie Rennes może być trudne. Po pierwsze: okno transferowe we Francji jest już zamknięte (polskie kluby mogą kupować piłkarzy do poniedziałku), więc Rennes nie mogłoby kupić następcy, po drugie: po mistrzostwach Europy wartość Grosickiego może wzrosnąć. Latem Francuzi mogliby dostać za niego więcej niż dziś od Legii.

Transfer wydaje się zatem być mało prawdopodobny, zwłaszcza, że klub ze stolicy Polski chciałby dostać reprezentanta naszego kraju za „drobne”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here