Znamy korzenie organizacji HejtStop! Finansowana przez żyda wspierającego walkę z polskimi patriotami

Po kłębku do nitki! Niezawodni internauci dotarli do korzeni organizacji „HejtStop”, którą niegdyś wspierała Platforma Obywatelska z Ewą Kopacz na czele, a niedawno przedstawicielka tej organizacji doniosła do prokuratury na Mariusza Pudzianowskiego, za rzekome „nawoływanie do nienawiści”, co oczywiście było totalną bzdurą.

Organizacja HejtStop otrzymała 596 tys zł jako dotację z programu Obywatele Dla Demokracji, programu finansowanego przez fundusz Georga Sorosa. Informacje te ujawniła szefowa organizacji HejtStop Joanna Grabarczyk.

screen_1

Kim jest George Soros?

To amerykański bankier żydowskiego pochodzenia, manipulujący walutami i bardzo chętnie wspierający lewicowe organizacje walczące z polskimi patriotami. Dziwnym trafem wszystkie inicjatywy finansowane przez Sorosa spotykały się z poparciem i promocją Platformy Obywatelskiej w osobie Ewy Kopacz, a wcześniej Donalda Tuska i innych polityków koalicji PO-PSL. Każdy przejaw patriotyzmu przez członków organizacji Sorosa, np. „HejtStop” nazywany jest faszyzmem czy nawet chorobą.

_sm_5122

W jaki sposób lewicowo-żydowskie siły wspierają „HejtStop”? Na przykład za pośrednictwem znanej z antypolskich zachowań i spotów „Fundacji Batorego”, oczywiście założonej i finansowanej przez George’a Sorosa. Poniższy klip wszystko wyjaśnia.

NewsWeb.pl

NewsWeb.pl

Napisz do nas: redakcja@newsweb.pl

JAK TO SKOMENTUJESZ?