Biznes Featured Polska i Polacy 

Znamy korzenie organizacji HejtStop! Finansowana przez żyda wspierającego walkę z polskimi patriotami

Udostępnij ten artykuł znajomym!

Po kłębku do nitki! Niezawodni internauci dotarli do korzeni organizacji “HejtStop”, którą niegdyś wspierała Platforma Obywatelska z Ewą Kopacz na czele, a niedawno przedstawicielka tej organizacji doniosła do prokuratury na Mariusza Pudzianowskiego, za rzekome “nawoływanie do nienawiści”, co oczywiście było totalną bzdurą.

Organizacja HejtStop otrzymała 596 tys zł jako dotację z programu Obywatele Dla Demokracji, programu finansowanego przez fundusz Georga Sorosa. Informacje te ujawniła szefowa organizacji HejtStop Joanna Grabarczyk.


screen_1

Kim jest George Soros?

To amerykański bankier żydowskiego pochodzenia, manipulujący walutami i bardzo chętnie wspierający lewicowe organizacje walczące z polskimi patriotami. Dziwnym trafem wszystkie inicjatywy finansowane przez Sorosa spotykały się z poparciem i promocją Platformy Obywatelskiej w osobie Ewy Kopacz, a wcześniej Donalda Tuska i innych polityków koalicji PO-PSL. Każdy przejaw patriotyzmu przez członków organizacji Sorosa, np. “HejtStop” nazywany jest faszyzmem czy nawet chorobą.

_sm_5122

W jaki sposób lewicowo-żydowskie siły wspierają “HejtStop”? Na przykład za pośrednictwem znanej z antypolskich zachowań i spotów “Fundacji Batorego”, oczywiście założonej i finansowanej przez George’a Sorosa. Poniższy klip wszystko wyjaśnia.

NewsWeb.pl
NewsWeb.pl
Napisz do nas: redakcja@newsweb.pl
JAK TO SKOMENTUJESZ? ⇓POLUB NAS, BY WIEDZIEĆ WIĘCEJ!

POLECAMY

8 thoughts on “Znamy korzenie organizacji HejtStop! Finansowana przez żyda wspierającego walkę z polskimi patriotami

 1. pawo

  Zauważcie kto POpiera HEJSTOP! sami CWELEBRYCI i ZŁODZIEJE!!!

 2. konkretny

  takie “organizacje pozarządowe, typu Fundacja Batorego, Obywatele Dla Demokracji, różne Hejtstopy” powinny być zdelegalizowane w Polsce i tyle w temacie…

  1. konretna

   zdelegalizowane? w takim razie zdelegalizujmy w ogóle cały Świat i zostawmy tylko Polskę. Polskę Walczącą z Pudzianami na czele, ludźmi z orzeszkiem ziemnym zamiast mózgu. W końcu zeżre wszystkich ten kwas, ta nienawiść i ta urojona “duma”, którą próbują cofnąć ten kraj do średniowiecza.

   1. Radek

    Piszesz ze Pudzian ma orzech zamiast mozgu. A nasi politycy to tacy inteligentni sa co ? ze od 25 lat nic nie mamy bo kradna i kradna nam oni! Ci Twoi ludzie z mozgiem, sam masz proznie w czaszce bo nawet orzech to ci za duzo. Wole byc dumnym obywatelem majac kogos z orzechem zamiast szmata pod wodza twoich inteligentow. idz zrywac bawelne w afryce bo jedynie do tego sie nadajesz.

    1. konretna

     Mam nadzieję, że jeszcze mnie wpuszczą do innego kraju, chociażby do zbierania bawełny po tych czterech latach z obecnym rządem. Mam też nadzieję, że Pudzian zamknie twarz i wróci do przerzucania opon od traktora, bo to mu akurat dobrze wychodziło.

     1. pakamilek

      Konkretna, weź ty lepiej zostaw myślenie ludziom inteligentnym, a sama się za to nie bierz, bo ci nie wychodzi…
      A teraz won, bawełna już czeka!

 3. Roman Andrzej Śniady

  Zdelegalizowac taką organizację nalezy w trybie natychmiastowym

Leave a Comment

UDOSTĘPNIEŃ