„Dawać nam pieniądze to wasz psi obowiązek. Jesteście pośrednikami Allaha”. Muzułmanie naprawdę w to wierzą!

Potwierdzają się przypuszczenia, które krążyły po Europie od dawna. Otóż muzułmanie naprawdę wierzą w to, że pieniądze i inne zapomogi, które otrzymują od naszej cywilizacji „za nic” to dar od Allaha, a nie najzwyklejsza dobroć Europejczyków.

Przekazywać nam pieniądze i inne bogactwa to wasz psi obowiązek! Jesteście pośrednikami Allaha, to jego dary, należą nam się i nie powinny spoczywać długo w waszych rękach! – usłyszał reporter brytyjskiego BBC podczas pracy na jednej z ulic Berlina w weekend 6/7 lutego 2016 r. Młody mężczyzna, prawdopodobnie z Syrii, kierował te słowa do grupy starszych Niemców, którzy zwracali imigrantom uwagę, gdy ci zachowywali się skandalicznie wobec miejscowych kobiet oraz osób starszych.

To niepierwsza tego typu wypowiedź reprezentantów środowiska arabskiego wobec litościwych mieszkańców Starego Kontynentu.

Sytuacja wydaje się być bardziej dramatyczna niż sądzono, ponieważ ci ludzie najpewniej żyją w zupełnie innej rzeczywistości. Oto sami imigranci potwierdzają, iż wierzą, że pieniądze, mieszkania oraz masę innych przywilejów w krajach Europy zachodniej zapewnia im… Allah! Czy dziwne jest zatem, że zdecydowana większość przybyszów z krajów muzułmańskich nie okazuje żadnej wdzięczności i szacunku wobec Europejczyków? Oczywiście że nie. Bo w sumie… za co mieliby być wdzięczni?

Szybka pożyczka przez internet dla każdego! [WYPEŁNIJ WNIOSEK W 3 MINUTY]

źródło: własne / BBC / „Britain First”

NewsWeb.pl

NewsWeb.pl

Napisz do nas: redakcja@newsweb.pl

JAK TO SKOMENTUJESZ?