Featured Polska i Polacy Wiadomości 

Plan jest taki: Sprowokować krwawe zamieszki, zrzucić winę na PiS, na nowo dorwać się do władzy

Udostępnij ten artykuł znajomym!

– To próba wywołania przez obcy kapitał aksamitnej rewolucji w Polsce – komentował nie tak dawno liberalne “kwiczenie” w postaci marszów “KOD” Mariusz Max Kolonko. Trudno się z tym doświadczonym dziennikarzem nie zgodzić. Politycy odsunięci od władzy oraz garstka ludzi ich popierających nie tyle wychodzą na ulicę, co wykrzykują obraźliwe hasła pod adresem prezydenta, lidera PiS oraz Beaty Szydło, czy nawet zaczepiają na ulicy osoby o przeciwnych do nich poglądach. Dzięki Bogu, dotychczas żaden Polak nie dał się dostatecznie sprowokować.

Wygląda to tak, jakby cała zgraja pod szyldem “Komitetu Obrony Demokracji” chciała urządzić nam w Polsce drugi Majdan. Nie tylko po to, aby dorwać się do władzy, którą stracili w demokratycznych wyborach. Ale po to, aby obalić rząd Beaty Szydło, który – prędzej czy później – będzie chciał ich rozliczyć za dziesiątek afer, o których mówił cały świat, a na dobrą sprawę nikt za żadną z nich nie “beknął”. Politycy PO, nowego tworu (.N), PSL – bo przecież oni tworzą KOD – przez lata podporządkowali sobie media, trybunały, prokuraturę, sądy, a teraz to wszystko (wraz z bezkarnością) stracili, i walczą o – za przeproszeniem – własne tyłki, nie demokrację.


Wojna domowa scenariuszem idealnym

Jak świetnym dla obecnej “opozycji” scenariuszem byłoby wkroczenie Narodowców na marsz KOD. Byłby to pretekst do sprowokowania burd, a winą za “wojnę domową” obarczenia PiS. To się jednak prawdopodobnie nie stanie, bo wspomniani Narodowcy i inne środowiska patriotycznie to nie półgłówki. Im na sercu dobro Polski, dlatego g***a wolą nie tykać.

Za świetnie obrazujący hipokryzję i struktury poprzedniego układu niech służy chociażby wizerunek Tomasza Lisa, niejednokrotnie wykrzykującego na marszach KOD antyrządowe hasła, będąc jeszcze wtedy dziennikarzem TVP, z którego natychmiast (zresztą słusznie) wyleciał oraz naczelnym Newsweeka (kapitał niemiecki), którego właścicielom absolutnie nie przeszkadza, że – w teorii – bezstronny dziennikarz bierze udział w próbach obalenia demokratycznie wybranego rządu, niejako reprezentując swojego wydawcę.

Układ runął, koryto puste… DE-MO-KRACJA!

Teraz dopiero widać, w jakiej symbiozie i kółeczku wzajemnej adoracji oraz zamiatania afer pod dywan żyli politycy poprzedniej elity oraz najpopularniejsi dziennikarze, wykreowani po “nocnej zmianie” właśnie po to, aby mamić Polaków tak, jak miało to miejsce przez ostatnie lata. No bo dlaczego pan Lis czy pani Olejnik nie toczyli na ustach piany (tak jak obecnie), gdy PO-PSL okradało Polaków z oszczędności, gdy sprzedawali polskie przedsiębiorstwa w obce ręce za 1/30 wartości, gdy niszczyli organizacje, które przetrwały I i II WŚ. Co wreszcie robili ci ludzie, gdy pod Smoleńskiem zginęło blisko 100 ważnych Polaków z Prezydentem RP na czele. Gdy Tusk, Kopacz i cała reszta nie zrobili nic, aby przyczyny tych zdarzeń wyjaśnić.

Oni budzą się dopiero teraz, gdy pali im się grunt pod nogami. Gdy oni i ich kumple tracą ogromne wynagrodzenia za zasiadanie w spółkach Skarbu Państwa, tak naprawdę nie robiąc nic konkretnego i nie pełniąc żadnej istotnej funkcji. Próbują wmówić nam, że gdy Prawo i Sprawiedliwość odbiera Platformie przejęte instytucje i media publiczne, to jest to łamanie demokracji, wolności słowa i czego tam jeszcze… Być może jeszcze 10 lat temu by im się to udało.

Nie przewidzieli jednak, że Internet otworzy nam, prawdziwym Polakom oczy. To jest właśnie siła, na której uciszenie i totalne zmanipulowanie nie starczyło zdrajcom Ojczyzny czasu. Każda partia ma jakieś wady i jakieś zalety. Dajmy rządowi Beaty Szydło czas. Niech Polska będzie prawa i sprawiedliwa.

NewsWeb.pl
NewsWeb.pl
Napisz do nas: redakcja@newsweb.pl
JAK TO SKOMENTUJESZ? ⇓
POLUB NAS, BY WIEDZIEĆ WIĘCEJ!

POLECAMY

85 thoughts on “Plan jest taki: Sprowokować krwawe zamieszki, zrzucić winę na PiS, na nowo dorwać się do władzy

 1. Jarek Z.

  Bardzo fajnie ubrane w slowa. Tekst zdolny otworzyc oczy ptasim mozdzkom.

  (norweska klawiatura)

 2. SS

  dziwna gęba, niebieskie gały. Czyz nie tak wyglądał wzorcowy SSman?

 3. Bartek Gajda Bartek Gajda

  NARÓD POLSKI ZDRAJCOM NIE ZAPOMNI!

 4. donek

  Tusek!
  – Co?
  – ty wiesz co

 5. Polak z Polski

  Platforma to partia polskiej tradycji narodowej i śmiałego patrzenia w przyszłość. Wartości katolickie znakomicie współgrają z reprezentowana przez PO wizja europejskości. Platforma to partia stworzona przez wolnych i dumnych obywateli Rzeczpospolitej, często różniących się w poglądach i światopoglądach, ale świadomych swego dziedzictwa i chcących budować Polskę będąca emanacja Jej historii.

  1. Wesley Poznański Wesley Poznański

   Biedny człowieku…
   (bez hejtu)

   1. Polak z Polski

    Wesley, ile ci płacą?Do instrukcji o tworzeniu przez Forum Młodych PiS grup do spraw monitoringu internetu dotarł “Fakt”. Dziennikarze podali się za młodych działaczy partii i zadzwonili do koordynującego akcję Pawła Szefernakera. To przewodniczący młodzieżówki PiS. Dalej padają szczegóły: “Praca grupy miałaby polegać na dodawaniu na kilkunastu największych polskich portalach (WP, Onet, Gazeta, Dziennik, Interia) oraz fb komentarzy życzliwych PiS”. Działacze mieliby na to poświęcić około 30 minut dziennie, wynagrodzenie do ustalenia. Na końcu w instrukcji pada jeszcze prośba o zachowanie najwyższego stopnia dyskrecji. Co na to organizatorzy “dywersyjnej” akcji w internecie? Paweł Szefernaker pytany o nią przez dziennikarzy, wił się jak piskorz. “

    1. Wesley Poznański Wesley Poznański

     “Polaku”, popatrz lepiej na płatne manifestacje KOD i miliony od PO dla Wyborczej za pranie mózgu takim jak Ty. Nie zniżyłbym się do poziomu młodych hien biorących pieniądze za komentarze. Jestem patriotą i byłoby to uwłaczające. Ani dla PiSu-u, ani dla PO, ani dla nikogo innego nie komentowałbym za kasę, jak dziwka. Wyrażam swoje poglądy, popieram działania PiS, jeśli odjebią coś takiego jak platfusy (dziesiątki afer, olanie śledztwa Smoleńskiego) to ich popierać przestanę. I przestańcie z tym “ile ci zapłacili” bo to już nawet śmieszne nie jest.

     1. mola

      Płatne manifestacje KOD? człowieku, ja ciebie do sądu oddam za te pomówienia

     2. Polak z Polski

      Myślę, że jednak ci płacą. Nikt za daemo nie może pisać takich idiotyzmów. Zresztą wiadomo, że na przełomie 2014/15 r. sztab wyborczy Dudy, wówczas PIS-owskiego kandydata w wyborach prezydenckich, zatrudnił ponad 800 hejterów do szerzenia w Internecie proPISowskiej propagandy. Stawka wynosiła od 1,5 zł (za umieszczanie w sieci „gotowca” dostarczanego przez sztab PIS-u) do nawet 3,5 zł za wpis autorski. Po zwycięstwie Dudy przekonanie wśród PIS-owców o skuteczności takiego PR wzrosło niepomiernie! A dokładnie 3-krotnie!
      Bo już w czerwcu zatrudniono kolejnych niemal 2000 hejterów. Ich stawki pozostały na niezmienionym poziomie, ale za szczególna aktywność zaczęto niektórych wynagradzać w dodatkowy sposób. Wszyscy byli wynagradzani z funduszu wyborczego PIS-u, czyli de facto z naszych pieniędzy! Bowiem, jak powszechnie wiadomo, składki członkowskie PIS-u (w 2014 r. ok. 470 tysięcy PLN) w 100% idą na sfinansowanie ochrony Kaczyńskiego…
      A i tak jest to tylko połowa kosztów tej ochrony (obecnie ponad 1,2 miliona!). PIS wygrał wybory. Niedawno jeden z ministrów w kancelarii Dudy przyznał, że w szczytowym okresie kampanii wyborczej dla PIS-u pracowało ponad 3000 hejterów! Z częścią z nich zakończono „współpracę”.
      Jednak do dziś jest ona kontynuowana z niemal 800 osobami… Stawki nieco spadły, dziś jest to od 1 zł („gotowiec”) do 3-4 zł za wpis samodzielny i zamieszczany tylko 1 raz w sieci. I najciekawsze… Od 2 tygodni PIS-owcy hejterzy nie są już finansowani ze środków wyborczych lub partyjnych!!!
      TYLKO JUŻ BEZPOŚREDNIO Z NASZYCH PODATKÓW!
      Zostali bowiem zakwalifikowani jako współpracownicy i specjaliści ds. PR rządu PIS-u i kancelarii Dudy! Jeśli kogoś dziwiła to mnogość (na różnych forach) różnych wpisów proPISowskich i antyPOwskich lub wymierzonych w PSL a nawet w Nowoczesną, pomimo tego zawłaszczania przez PIS Państwa i łamania konstytucji, to chyba powinna go przestać dziwić! Szczególnie biorąc pod uwagę, że każdy wpis na forum czytają setki, a nawet tysiące Internautów… Niemal dzień w dzień 200, 300 lub 400 osób siada do komputerów i puszcza w świat co im tylko proPIS-owska wyobraźnia podsunie… A jak im się kończy inwencja sięgają do broszury, w której na 8 stronach są gotowe „komentarze”, dostarczone przez PR-owców Kaczyńskiego… Pewnie jesteś jednym z nich. Opłaca się tak sprzedawać Polskę, naszą Świętą Ojczyzną? Pozdrawiam.

     3. Stanisław Dolański ZPP

      Jestem z wykształcenia prawnikiem chętnie dodam kilka uwag na temat poważnego zarzutu, postawionego przez p. Wesleya, oddania śledztwa Rosji. Pomijam całkowicie aspekt prawny bo on nie ma dokładnie nic do rzeczy!! Nic! Może gdyby w prawie międzynarodowym stało, że śledztwo prowadzi państwo do którego samolot należał byłoby nieco inaczej. Ale prawo stoi tutaj po stronie Rosji, bo śledztwo prowadzi państwo na którego terenie samolot spadł, chyba, że samo ono zgodzi się je oddać.
      O relacjach między stroną rosyjską i polską w toku tego śledztwa decydowała WOLA ROSJI!. Każda próba rozpoczęcia śledztwa w warunkach sporu, czy tym bardziej konfliktu z Rosją i żądania czegoś co ona odbierałaby, jako próbę ograniczenia jej uprawnień na jej terytorium skończyłaby się przykrą ripostą; ograniczeniem a w skrajnym wypadku odcięciem polskiej strony od dostępu do terenu i dowodów. Tylko rozpoczęcie prac śledczych w klimacie braku konfliktu dawało polskiej stronie maksymalny dostęp do tego co było jej potrzebne. I nawet w takiej atmosferze nie wszystko i nie na czas dostawaliśmy. Rozpoczynanie śledztwa tak jak proponowano, głównie ze strony PiS i jego zwolenników w mediach, to byłaby całkowita blokada śledztwa po polskiej stronie. RZĄD MOIM ZDANIEM WYBRAŁ DROGĘ OPTYMALNĄ, IDEALNEJ NIE BYŁO! W kolejnym wpisie będzie trochę o pomysłach zwracania się do Unii Europejskiej, NATO, czy USA o pomoc, także w dochodzeniu naszych spraw wobec Rosji.

     4. antoni antczak

      100 procent prawdy.Kod to stworzona przez bandyte Sorosa grupa kolaborantów finansowana przez jego organizację pod nazwą fundacja batoregoZałożymy taką np ,,w obronie prawdy” i będziemy likwidować tych kto wg nas kłamie np w mediach,lub w parlamencie.To to samo co kod.A metod jest wiele.Wałęsa walczył z komuną a teraz popiera komunistów ze starego układu.Więc proszę go zapytać czy ta kasta komuchow i ubeków to jakiś lepszy odłam? http://www.piens.pl/kto-jest-kim-piekne-opracowanie-postaci-kod/

     5. Aneta

      Mnie nikt nie placil a popieram PIS, za duzo sie naogladalam w ciagu 10 lat. PO ode mnie glosu juz nigdy nie dostaje a PIS zyskal go poraz pierwszy i mam nadzieje ze sie nie zawiode.

  2. kozak

   Budowa na zachodnich kredytach? Ty ciemny buraku. Wejdż PO w tyłek to może więcej zobaczysz!!!

   1. Polak z Polski

    Trochę się znam na procesach ekonomicznych i wiem, że to nie jest tak, że to rząd PO-PSL zadłużył Polskę! W porównaniu do rządów PO tempo wzrostu długu publicznego szybsze było za rządów liberalnej minister Zyty Gilowskiej. Dzisiejszy dług publiczny jest tak duży w dużej mierze dzięki wetom Lecha Kaczyńskiego, który – realizując cele opozycji, nie PAŃSTWA POLSKIEGO – blokował większość strategicznych decyzji finansowych, w tym zmierzających do zmniejszenia deficytu (nakręconego także rządami pis ).Podaję fakty i odsyłam do GUS (dane Głównego Urzędu Statystycznego).Tak jest najprościej : 2006 dług publiczny wynosił 47,7 %PKB, 2007 dług publiczny wynosił 45,0%PKB, 2008 dług publiczny wynosił 47,2 PKB, 2009 dług publiczny wynosił 51%PKB, w 2010 wyniósł 53,5 a w 2011 dzięki krokom które podjął rząd w kwestii OFE, według ekspertów będzie zdecydowanie niższy niż limit ustawowy 55% , I – próg ostrożnościowy wynosi 55% PKB, II- 60% PKB . Reasumując – za rządów Kaczyńskiego dług 47,7% PKB – przypominam ,że o kryzysie NIKT nawet nie słyszał .Po dwu latach kryzysu nasz dług publiczny wzrósł zaledwie o ok. 5 proc i to w dużej mierze dzięki wetom Lecha Kaczyńskiego, który – realizując cele opozycji, nie PAŃSTWA POLSKIEGO – blokował większość strategicznych decyzji finansowych, w tym zmierzających do zmniejszenia deficytu (nakręconego także rządami pis ). Jarosław to przecież kwintesencja populizmu – gdyby został prezydentem byłby w tym jeszcze bardziej agresywny – wariant grecki nie był, w przypadku jego wygranej, czczym straszeniem. Większy dług po części wynika z chęci wykorzystania do maksimum kasy z UE. Unia finansuje różne projekty częściowo. Resztę musimy zapłacić sami. Gdy tej kasy nie ma, trzeba ją pożyczyć – proste. Gdyby tego nie robiono, to doniedawna opozycja dla odmiany krzyczałaby, że nie wykorzystujemy funduszy unijnych. Co istotne – w kwestii deficytu budżetowego i przyrostu długu publicznego Polska jest wśród sześciu najlepiej stojących w tej kwestii państw. Mamy więc powód do satysfakcji. A raczej- mieliśmy. Nowy, PiSowski minister finansów już zapowiedział podwyższenie budżetowego w celu sfinansowania szaleństw wyborczych partii Jarosława Kaczyńskiego… Grecja puka do naszych drzwi.

  3. klisza

   Ty nie jesteś Polakiem jesteś wstrętną gnidą i won z tobą!

  4. Do Targowicy u góry

   Plus ośmiorniczki na koszt obywatela,wino za 800 zł również na koszt podatnika,ciągi złodziejskich afer,układów,nepotyzmu,wyprzedaż polskiego majątku za bezcen,likwidacja polskiego przemysłu,próby sprzedaży Lasów Państwowych,dbanie o interesy zachodnich korporacji i banków,wygaszanie polskich kopalni a zarazem eksport syfiastego węgla z Rosji… Co tam jeszcze? A było tego tyle że ciężko spamiętać i opisać… Ale! Pozostało ch….,du…. i kamieni kupa… Oto cała platforma obywatelska,dobrze ze praktycznie już dogorywa razem z tym zasranym kod-em…. Wolna Polska właśnie powstaje…. Nie udało się wasalom Brukseli i Berlina nas zdusić

  5. Aneta

   Tak…wlasnie widzielismy ich popis przez ostatnie 10 lat…

  6. Riddick

   Proszę bardzo by poszedł Pan być debilem gdzieś indziej. PO to partia tradycji narodowej, człowieku nie kompromituj się. Po anty Polska partia usługująca Niemcom, już kilka lat temu chodziły słuchy, że ma kapitał Niemiecki

 6. taki jeden

  Mam pytanie. Czy ktokolwiek, z dzisiejszej opozycji- wtedy gdy była u władzy., choć zbliżył się do takiego bezprzykładnego chamstwa jakie zaprezentował niedouczony marksista z Żoliborza? Czy ktoś śmiał podzielić Polaków na tych “lepszego sortu”( w domyśle- popierających jego prywatna partie i jego pRezydenta) i na tych gorszych, ośmielających się go nie popierać? Jestem dumny mogąc zaliczać sie, wraz z Wladkiem Frasyniukiem i wieloma ludźmi, których szanuje, cenie i poważam do “Polaków najgorszego sortu”.

  1. Adam

   Jesteś kolejnym idiotą, który nie rozumie słowa mówionego. Pisanego pewnie też nie jesteś w stanie pojąć. I faktycznie jesteś gorszego sortu, zaliczając się samodzielnie w krąg zdrajców.

  2. Szwejku

   Jak mnie to ciesz gdy wy sami z własnej woli nazywacie siebie gorszym sortem. I bardzo dobrze bo swoje miejsce w szeregu trzeba znać! A za to jak chcecie Polskę z torbami puścić i z pomocą Unii dalej sprzedawać kraj niemieckim korporacjom i bankom, to określenie Polak gorszego sortu jest jak nazwanie taniej dziwki lekko prowadzącą się ekonomiczną niewiastą

  3. pax

   Ja nie popieram PiS-u i nie jestem z tego gorszego sortu, z tego gorszego sortu to są ludzie pokroju pana Lisa czy Petru co nadają na Polskę w UE, można ich też określić mianem sprzedawczyków czy też nazwać folksdojczami czy jak kto lubi zwykłymi kolaborantami

 7. Janek z Trzcianki

  Mam 24 lata i będę głosował na PO. Miałem dość rządów ciągłego lizania tyłka Rydzykowi przez Kaczaka i jego rząd. Swój honor mam. Parcie na władze p. Kaczyńskiego poraża! Spójrzcie co się dzieje w waszych samorządach- w jaki sposób członkowie na PiS są pazerni na władzę, siejąc propagandę i język nienawiści. Na takich chamów nigdy nie będę głosował. Elektorat PiS można porównać z człowiekiem 60-letnim chorującego na raka mózgu. Te osoby nie rozumieją, że pis to syf zbudowany na kłamstwie i oszczerstwach. Jest mi bardzo przykro, że musiałem użyć przykrych słów, ale do was chorych na raka mózgu inne słowa już nie docierają.

  1. Konrad CoRas Pietkiewicz

   Jesteś idiotą, a w założeniu zdrajcą tak jak reszta układu PO.

   1. Janek z Trzcianki

    Oczywiście Pan jest otwartym na poglądy innych ,nowocześnie myślącym ,Piszącym za darmo, niezmanipulowanym przez Radio Maryja ,TV trwam ,Nasz Dziennik i W potylicę popierającym najbardziej tolerancyjną i demokratyczną partię jaką jest PiS i jej Wielkiego i Ukochanego Przywódcę i wielbiącym poprzedniego Prezydenta Obywatelem Najjaśniejszej IV Rzeczpospolitej . Oczywiście o klakierstwie, obrażaniu przez Pana adwersarzy politycznych i pobieraniu zapłaty za posty nie ma mowy …

  2. wojtas

   Co ty baranie robisz tym wpisem.Czy to nie jest lemingowa,wściekła nienawiść ???

  3. znawca

   Jak masz 24 lata to co Ty niby przeżyłeś i doświadczyłeś w życiu? Nic. Może straciłeś cnotę i zaliczyłeś parę panienek na studiach i wydaje Ci się że już jesteś kimś? Mylisz się. Parcie na władzę i pieniądze to mają Tusk i Komorowski. PO to partia bezideowa, władza dla władzy. Rozumiem, że poznałeś jakiegoś złego człowieka z PIS na podwórku, no cóż wszystko możliwe. Przeżyj jeszcze z 15 lat, to wtedy pogadamy. Z pewnością będziesz wiedział więcej.

  4. Chuck Norris

   Janek z Trzcianki ale ty jesteś niedojeb……. aż żal… 24 lata i doświadczenie,he,he błazen w dodatku twój mózg nie pracuje należycie….

  5. irewi

   A cóż ty chłopcze możesz wiedzieć na temat rządów Pana Kaczyńskiego? Jak Pan Lech Kaczyński był Prezydentem byłeś szczawik i na boso ganiałeś za orkiestrą,i czegóż to masz dość?Nie masz bladego pojęcia na czym polega rządzenie krajem,właśnie poprzednia władza to raj dla oszustów, cwaniaków i złodziei.Większego syfu nie było chyba nawet za komuny.I uważaj ze swoimi diagnozami bo nie wiadomo czy tenże rak mózgu nie dopadnie i ciebie.śmiem twierdzić,że masz duże zadatki.

   1. Antypisdzielec

    irewi Głabem to ty jestes omotoany przez ojca szatana-rydzola i tych Głabów z pis

    1. irewi

     Antypisdzielec nie jestem ani głąbem, ani omotana przez ojca Rydzyka, ani przez PIS,ponieważ nie wierzę ani w jednego ani w drugie, to życie skłoniło mnie do takich opinii.Szkołę kończyłam dawno temu i myślę,że wyniosłam z niej o wiele więcej niż obecne wykształciuchy.Nauczono mnie miedzy innymi szacunku i pokory a nie cwaniactwa i nienawiści.Żyję w tym kraju ponad 60 lat i widzę co się dzieje.Każdy normalny człowiek to widzi,chociażby po tym jak się żyje zwykłemu Kowalskiemu a nie tym co przy korycie.I może wreszcie ktoś zrobi z tym porządek.A ty?Myślę,że jesteś rozkapryszonym bachorem który nie wie nic o życiu,piszesz brednie jakie usłyszałeś gdzieś w środowisku w którym się obracasz.Zioniesz jadem co widać słychać i czuć,ale to nie ma nic wspólnego z życiem.Jesteś zwykłym pieniaczem i tyle.

  6. Nie bardzo

   Jeżeli dobrze liczę to kiedy PiS był przy władzy to ty byłeś w gimnazjum. nie chce Ci mówić, ale twoja ocena opiera się na emocjach 13-16 latka, nie na merytorycznej wiedzy. Pozdrawiam

  7. Darth Vader

   Synku język nienawiści? Przeczytaj co napisałeś 🙂 jak rządził PiS to ty się zastanawiałeś gdzie rurki kupić. Po tym co wypociłeś mógłbym pomyśleć, że jesteś debilem ale nie będę obrażał debili. Więc weź się chłopaku w garść, wyprowadź się z piwnicy bo chyba do ciebie światło nie dociera, zapoznaj się z niezależnymi publikacjami i zacznij myśleć. Może zacznij od tego ostatniego 🙂 a na początek polecam wątek “nocnej zmiany”.

   w ramach sprostowania przyszłych komentarzy – głosowałem na KUKIZA \,,/,

  8. Polak

   Pazerni na władzę? A kto kwiczy jak świnia bez koryta teraz? To właśnie ludzie bez odrobiny honoru nie umiejący pogodzić się z przegraną.
   Może i mam raka w głowie ale ty masz na pewno siano w bani.

 8. Oles

  Dla mnie pis to największy szkodnik Polski i Polaków, to katastrofa Państwa. Choć nie jestem zwolennikiem po, sld czy ruchu Palikota, to jednak każda z nich będzie lepsza od sekty pisowskiej. Znam trochę od podszewki tę formację, która, jak wiemy rządziła. Bacznie obserwuję poczynania Kaczyńskiego i jego gwardii przybocznej. Wiem, że w każdym aspekcie życia będzie dramat. Kaczyński zdołuje jeszcze gospodarkę /kompletnie się na niej nie zna/, zaostrzy konflikty i podziały społeczne / to jest jego chleb życia/ oraz wyizoluje Polskę w Europie i świecie. Problem polega na tym, że jak społeczeństwo zorientuje się o katastroficznym kursie, naszego “zbawiciela” trzeba czekać do kolejnych wyborów, albo pozostanie walenie po szczękach. Wszystkie poczynania Kaczyńskiego dobitnie potwierdzają moją tezę. Ten człowiek jest, niestety ułomny, z paranoicznym charakterem, destrukcja aż kipi, im gorzej /do czego się przyczynia/ tym lepiej dla tej formacji. ……szkoda Polski.

  1. wojtas

   Dla mnie to PO,Swetru,SKL to najwięksi szkodnicy,mający konotacje POstżydokomunistycznoSBckie,sprzedajne ścierwo,które do wielu lat szkodzi naszej ojczyźnie.Afery,targowica,ośmiorniczki ch.. dupa i kamieni kupa oto ich credo !!!

  2. Tonald Dusk

   Polskę masz w dupie straszliwy kretynie

   1. ZIBI

    Nie wracaj do Polski.Nikt Cię tu nie chce ZDRAJCO!!!!!!!!!!!

  3. adam123135

   Żałosny jesteś w tym co robisz.Wklejasz jakieś cudze zdania,a nie piszesz tego, co ty myślisz. Każde wklejone przez ciebie oles zdanie,to totalna bzdura. Żadnych konkretnych,sensownych argumentów. Wkleiłeś: PIS to szkodnik Polski i Polaków. Skąd ty to przepisujesz ? Zostaw,daruj sobie, nie musisz mi odpisywać,nie interesuje mnie to.Żal mi ciebie. Pytam więc retorycznie. Kto głosował na Pana Andrzeja Dudę,a później na PIS ? Ufoludki. Dalej piszesz,że ten wybór to katastrofa dla Polski. Oczywiście,że katastrofa,ale dla Ryśków,Zdzichów,Mirów,Sobiesiaków i im podobnym szubrawcom spotykającym się na cmentarzach. Jaką ty masz tezę? Że Pan Kaczyński nie zna się na gospodarce ? A musi ? Są inni od gospodarki Dodam jeszcze,że nie zna się również na ośmiorniczkach. On jest doktorem nauk prawnych.Poza tym jest mężem stanu i prawdziwym ideowcem,który ma jakiś konkretny plan dla Polski,żeby Polska była Polską,a nie członkiem Unii trzeciej kategorii. To nie żaden karierowicz-przydupas-lizodup typu……….tfu tusk. Ty nie wiesz nic – podobnie jak wszyscy lemingi kretyni – o aferach za czasów ośmioletnich nierządów mafijnych PO. Nic nie wiesz oczywiście o seryjnym samobójcy działającym tak aktywnie za czasów nierządów mafijnych PO. Ty póki co, oglądaj sobie nadal tevałen24,kupuj i czytaj gw.Żyjemy w wolnym kraju i ja teraz dzięki Bogu mam alternatywę i mogę słuchać i oglądać swoje media.Nikt mnie nie zmusi,żebym korzystał ze ściekowych źródeł informacji /tvn24, gw itp./ tak jak mnie zmusili za tzw.komuny,żebym oglądał DTV czy brał do rąk trybunę ludu albo uczestniczył w pierwszomajowym spędzie baranów. A ty oles przestań wklejać, a pisz samodzielnie, tak jak to robi samodzielnie rządząc /pierwszy raz w historii Polski/ PIS.

   1. as

    Kwintesencja nepotyzmu- Jan Maria Tomaszewski, znany głównie ze swojego pokrewieństwa z Lechem i Jarosławem Kaczyńskim stracił intratną posadę w Orlenie – informuje “Wprost”. Kuzyn braci Kaczyńskich pracował jako doradca w największej polskiej spółce paliwowej. Tomaszewski ma w swej karierze wiele stanowisk w państwowych spółkach. Z wykształcenia jest plastykiem. Tomaszewski trafił do Orlenu za czasów prezesury Piotra Kownackiego, byłego szefa Kancelarii Prezydenta. – Jego umowa o pracę została rozwiązana z upływem terminu, na który była zawarta. Nie przewidywała odprawy, nie obowiązuje go także zakaz konkurencji – powiedzieli tygodnikowi “Wprost” przedstawiciele firmy. Chciał kupić tron Augusta Mocnego. We wrześniu 2009 r. Tomaszewski został zatrudniony w Orlenie na stanowisku doradcy ds. mediów. Ten z wykształcenia plastyk pracę w firmie dostał niecały miesiąc po tym, jak funkcję prezesa objął Piotr Kownacki, bliski współpracownik głowy państwa. Kuzyn braci Kaczyńskich zarabiał w państwowej spółce ok. 10 tys. zł netto. Na swoim stanowisku zasłynął oryginalnymi pomysłami: chciał wyświetlić reklamy spółki na niebie, proponował swoim szefom zakup tronu Augusta Mocnego za, bagatela, kilka milionów euro… Ale to nie koniec kariery rodziny Kaczyńskich. Dziś, rok po inwestycji w Gazetę Polską Codziennie Jarosław Kaczyński w pełni kontroluje spółkę Forum, która jest jej wydawcą. W jej radzie nadzorczej zasiadają jego dwie sekretarki i kierowca szefa PiS a prezesem jest jego krewny. Prezesem spółki Forum od prawie roku jest. . . no kto??? No tak!!! Grzegorz ( uwaga!!) Tomaszewski. “To mój kuzyn”- przyznaje w rozmowie z “Newsweekiem” Jan Maria Tomaszewski, znany nam cioteczny brat Jarosława Kaczyńskiego. Z kolei w jej radzie nadzorczej zasiadają europoseł PiS Ryszard Czarnecki, kierowca i asystent prezesa Jacek Rudziński i jego dwie sekretarki: Barbara Skrzypek i Katarzyna Lubiak. Ludzie z PiS pojawili się w Forum latem ubiegłego roku, dosłownie dwa dni po tym, gdy spółka podpisała umowę inwestycyjną z Geranium, którego prezesem jest dla odmiany drugi z kierowców Kaczyńskiego Jacek Cieślikowski. Właścicielem Geranium jest z kolei Srebrna, spółka ściśle powiązana z prezesem PiS.”

  4. ZIBI

   Ty popaprańcu dorośnij, póżniej zabieraj głos,ja przeżyłem wszystko ,aty jestwś gówno ipracz z forum.!!!!!!!

  5. polska.i.tak.jest.dyma na..kazdym.kroku.tak.sie.u nia.o. nas.martwi..jestesmy.kolo nia.i.ry nkiem.zbytu
   pe nsje.sa.jak.w.argentynie.1700zl.to.1700.pesos.tyle.ze.tam. na.owocach.da.sie.przezyc.caly.rok
   w.du…ie.mam.szacunek. niemieckicj.mediow.i.merkel.i.jej.pod nozka.tuska.i. bieleckiej,ktorzy. nie. biora.hajsu.za.to.jak.wspanialymi.sa.specjalistami.ze.angielski.trzeba. bylo.im.fundowac.przed.wyjazdem
   kaczy nski.i.tak.ma. najm niej.za.uszami

 9. Evelina

  Dookoła w Europie szaleje kryzys. Grecja bankrutuje, Hiszpania boryka się z ogromnym bezrobociem. A u nas był spokój i rozwój. Oczywiście można było i szybciej, ale to nie za sprawą Kopacz czy Kaczyńskiego, a nas obywateli musi się odbywać. Na nasze nieszczęście mamy w Polsce taką partię jak PiS, która zamiast mówić ludziom jak jest, żeruje tylko na biedzie, nieszczęściach i nienawiści. A to Rosjanie źli, a to Niemcy nas wykorzystują, a to rząd Platformy najgorszy. PO przynajmniej ( chociaż nie w wystarczający sposób ) mówiła ludziom, że ich sprawy są w ich rękach. Zachęcała do jakiejś aktywności. A na koniec kilka spraw które jednak PO się udały. Reforma emerytalna, budowa autostrad i dróg ekspresowych, Euro 2012, uzawodowienie armii, wzrost znaczenia Polski w UE. Może i niewiele, ale cóż takiego zrobił PiS za swoich rządów?

  1. Qsf

   Heh kon by się uśmiał… Chcesz powiedzieć że budowa autostrad jest czymś czym należy chwalić poprzedni rząd? Czyli chińczycy którzy zrobili fuszerke i zwineli się przed czasem zabierając przy tym kapitał który mógł iść w polskie ręce i wrócić e podatkach? To że przejazd ta autostrada w 1 stronę wychodzi drożej niż poruszanie się po wszystkich autostradach np w Austrii po zakupie vinety bodajże na 7 dni? To że w kółko są remontowane i co inwestorzy to nowe bramki? To że zamknięto stocznie w Szczecinie i innych nadmorskich miastach powodując że oferty pracy są po 6zł h na umowę zlecenie bo przemysł umarł ? Wyprzedzanie polskich spółek zagranicznym inwestora? Pozwolenie korporacja na funkcjonowanie w naszym kraju bez płacenia u nas podatków? To że praktycznie każda decyzja i przetarg na sprzęt wojskowy jest sprzedana mimo że w Polsce są zakłady które oferują znacznie więcej jeżeli chodzi o sprzęt wojskowy i kolejne grube banki które mogły by zostać w kraju lecą do Francji czy innych zachodnich “przyjaciół” a nasza pozycja w UE nie jest budowana na sile tego kraju tylko na lizaniu dupy zachodowi… A gdzie jest Pan Sikorski i inne gwiazdy afer w Polsce faktycznie jest dla kogo głosować… A Pan lis obrońca demokracji którego odcinek programu kosztował podatników kilkaset tys…. Dno i wodorosty ciekawe ile ci płacą za takie komentarze bo nie wierzę że ktoś jest takim idiota

  2. Adam

   Uzawodowienie armii powiadasz, a wiesz ze w tej armii jest więcej sztabowców i papierkowej roboty niż żołnierzy liniowych i szkoleń.

  3. Evelina z marsa

   Wojsko…. Uzawodowienie… cha,cha w dupie byłaś i wiesz co widziałaś…. Pojęcia nie masz kobieto o czym piszesz,wojsko to teraz jeszcze większy syf niż za komuny.. Liczą się plecy i miejsca pracy dla żonek,córeczek,synalków i całej reszty rodzinek… Wszystko opisać,nie starczyło by strony….

  4. Ewelina

   Były i będą w dalszym ciągu miejsca pracy dla “przyjaciół Królika”. Mam na tyle oleju w głowie, że wiem co tym krajem rządzi: układy i ukladziki i żaden rzad tego nie zmieni: następuje tylko wymiana na “naszych” i tyle. A długów narobionych przez 8 lat rządów PO i PSL przez długie lata nie uda się spłacić. Tak nas te skurwiele urządziły.

  5. deshchu

   Błagam, Evelina, Ty tak naprawdę? Nawet nie chce mi się kontrargumentować, bo ten wpis czyta się tak, jakby pisał go sam Tusk przed występem w telewizji. Cóż za ciemnota i zaćmienie myślenia, ‘ bul ‘ mi sprawia czytanie tego, nie ma już żadnej ‘ nadzieji ‘.

  6. Polak

   a gdzie ty tępa srako masz autostrady??? wiesz ilu przedsiębiorców zbankrutowało przez budowę ,,autostrad”
   A PO co zrobiło???afera,afera,afera

 10. kochampolske

  Może byście mi wyjaśnili dlaczego nikt z popierających PiS nie zna się na gospodarce? Waszym zdaniem rząd jest głównym czynnikiem odpowiedzialnym za ceny i wzrost gospodarczy? To nie komuna, teraz mamy wolny i, co ważniejsze globalny rynek. Lata 2004 – 2008 to okres wzrostu wynikającego z dwóch czynników – ogólnoświatowego prosperity oraz funduszy, jakie polska otrzymała z Unii Europejskiej. Po okresie wzrostu przychodzi spadek – to są podstawy ekonomii i Kaczyński to wiedział, dlatego “uciekł” od władzy.

  1. wojtas

   Co ty za bzdury (lemingową propagandę) siejesz,Morawiecki,Szałamacha to niby laicy w dziedzinie finansów i gospodarki,puk;puk czy ktoś tam w tej czaszce mieszka ? Pewnie lepsi byli ministrowie w rządach sprzedajnej Plajtformy i skostniałego SKL,którzy tak naprawdę nie mieli zielonego POjęcia o gosPOdarce oraz byli w tej dziedzinie POdlegli lobby wielkich koncernów i korPOracji.

   1. 27754.pl

    Morawiecki i Szałamacha to banksterzy.

  2. Krótko: Mnie nie podobało się przez 8 lat. Wytrzymałam, czego i tobie życzę 🙂 Teraz jest OK. Czekam tylko na rozliczenie aferzystów..

  3. cichy

   Mam prośbę nie komentuj nie masz pojęcia o gospodarce i o tym jak PO tą gospodarkę przez 8lat rozpierdalało.Widzę tu wpisy głąbów Popierających Po.Gratuluje wam małych pustych mózgów:)Nigdy nie głosowałem za Pis i nie zagłosuje na nich ale jak czytam wypowiedzi wybielające złodziejskie PO to mi was żal.

 11. 27754.pl

  Jarek, ty marna, zawistna istoto, nie będziesz rządził Polską, moim krajem. Nie zgadzam się na to. Nie zagłosowałem na ciebie; jestem Katolikiem a więc człowiekiem myślącym. Zagłosowałem na PO, przeciw PiS, choć nie tylko- wiele postulatów PO mi się podoba np. wolnorynkowa gospodarka czy samorządne społeczeństwo. Tak, zagłosowałem na Platformę. I to nie dlatego, że na jakieś cuda liczę, dodatkową kasę, czy cholera wie co. Po prostu. Bez żadnej filozofii. Nie rozumuję tak jak Wy w pisie, sorki, ja myślę inaczej. Nie podobają mi się rzucane przez was kalumnie. Nie podoba mi się robienie bagna z jednego wyrwanego z kontekstu zdania, nie podoba mi się robienie z Miłosza antynarodowca, z prof. Bartoszewskiego żyda i polakożercy a z prez. Wałęsy sikającego do chrzcielnicy agenta SB; nie podobają mi się podwójne standardy, stawianie nas, Polaków po stronie ZOMO i wybielanie prawdziwie winnych smoleńskiej tragedii. Choć tak, wiem, zaraz dostanę od leminga- czytelnika GP i oglądacza TV Trwam, słuchacza RM…. Wy wszystko wiecie lepiej. .

  1. Krótko: Mnie nie podobało się przez 8 lat. Wytrzymałam, czego i tobie życzę 🙂 Teraz jest OK. Czekam tylko na rozliczenie aferzystów..

   1. as

    Afera bankowa, na działalności ministra z Kancelarii Prezydenta Piotra Kownackiego Bank Ochrony Środowiska stracił ponad 100 milionów złotych”. Dochodzenie w sprawie inwestycji banku w długi szpitali prowadzi ABW, mogło dojść do wyprowadzenia pieniędzy z banku na kampanię jednej z partii politycznych. Piotr Kownacki to jeden z najbardziej cenionych managerów Prawa i Sprawiedliwości. Ciągnie się za nim historia inwestycji w długi służby zdrowia, która oceniania jest jako co najmniej nietrafna. Ile stracił Bank Ochrony Środowiska tego nikt nie jest w stanie powiedzieć. Informator w banku mówi, że w grę może wchodzić nawet 120 milionów. Część dokumentów w tej sprawie niestety zaginęła. Bank przez lata nie miał też jednolitego systemu komputerowego. Jedno jest pewne. To wiceprezes Piotr Kownacki aprobował, przedstawiał na zarządzie i podpisał w 2001 roku umowy zakupu długów służby zdrowia. Bankowi kontrolerzy w dokumencie do którego dotarliśmy nie pozostawiają na tych transakcjach suchej nitki. Bank nie przeprowadził żadnej analizy rynku i z niewiadomych przyczyn słono przepłacił. “W 2001 roku za wierzytelności służby zdrowia w złej kondycji finansowej płacono mniej niż 90% należności głównej – za odsetki nie płacono wcale. Bank natomiast kupował wierzytelności za około 100% należności głównej plus 70% odsetek. Informacji tej nie zweryfikowano, ani nie wyciągnięto z niej żadnych wniosków” – napisali bankowi kontrolerzy dokumencie do którego dotarło Radio Zet. Skupowano długi na niekorzystnych dla banku warunkach. “Dopuszczono nabywanie wierzytelności bez konieczności potwierdzenia zadłużenia przez dłużnika. Równocześnie obowiązywał warunek, że zapłata za wierzytelność miała być dokonywana w terminie 3 dni od zawarcia umowy” – czytamy dalej. Bank nigdy nie odzyskał zainwestowanych pieniędzy. Zastanawiające jak Kownacki mógł nie zauważyć tych błędów. W swojej karierze wiele lat przepracował w Najwyższej Izbie Kontroli jako prawa ręka Lecha K. Kownacki wrócił też do NIK-u w kilka miesięcy po podpisaniu wyżej wymienionych umów. Według informacji nieoficjalnych prawnicy banku rozważają wniosek o uchylenie absolutorium dla zarządu banku za rok 2001. Akcjonariusze BOŚ mają się zebrać na WZA w czerwcu. Na początku maja o dokumenty inwestycji wystąpiła do banku prokuratura. Śledztwo prowadzi ABW. Na razie prokuratorzy z warszawskiej Woli zajmują się spółką córką banku – TF BOŚ, która miała za zadanie odzyskiwać długi. Dochodzenie prowadzone jest w kierunku nadużycia uprawnień i niedopełnienia obowiązków przez członków zarządu TF BOŚ. Próbując odpowiedzieć na pytanie dlaczego nie udało się odzyskać zainwestowanych pieniędzy bankowi kontrolerzy odkryli, dziwne transakcje, które przeprowadzało TF BOŚ. Dzięki nim część wierzytelności wróciła w ręce tych samych osób, które sprzedały je bankowi. Powinna obowiązywać zasada, że jeśli spółka TF BOŚ nie podpisze porozumień z dłużnikami zwraca wierzytelności do banku. Nie zrobiła jednak tego, lecz zbyła je na rzecz Pomorskiej Agencji Finansowej, której właścicielami były te same osoby, które kilka miesięcy wcześniej sprzedały długi ZOZ-ów bankowi. Występowały wtedy jako Towarzystwo Inwestycyjno Handlowe. To wierzchołek góry lodowej bardzo poważnej afery. Pracownicy banku uważają, że mogło dojść do wyprowadzenia pieniędzy z banku na kampanię wyborczą jednej z partii politycznych podało Radio Zet 25 maja 2009

  2. bubu

   Zaglosowales w skrocie dlatego, ze albo jestes durniem,albo osoba zwiazana z tym zlodziejskim ukladem i to wszystko w tym temacie

  3. Polak

   biedaku, masz ego niewolnika, kiedyś to sie nazywało homo sowietikus …. nie wyobrażasz sobie życia bez wyzysku, pseudo rządów.. lubisz jak władza mówi że Polska to iluzja.. boisz się aby niemiec czy inny zgniły amerykanin nie mówił o Tobie jako o polaku źle … Bo przecież dają Ci niejednokrotnie pracę, zamontują montownie u Ciebie pod blokiem, dadzą Ci ochłapy za 12h pracy dziennie, wakacje nad jeziorkiem 2km za miastem, jesteś szczęsliwy. Tak przecie modnym jest, kiedy od 40 lat wszyscy dookoła Ciebie mówią, że Polska do bee.. w ogóle być patriotą to coś śmiesznego i wstydliwego, bo przecie od dziesiątków lat, ktoś kto okrada własny kraj i swoich rodaków to szczyt cnoty, on umie kombinować .. to jest ktoś! Niestety odkąd zainstalowali u Ciebie programatory w stylu TVN, TVP i inne… nie ma szans na to abyś się obudził z tego niewolniczego snu. Jasne Jarek ma swoje grzechy, nie jest ideałem, sam głosowałem na Kukiza, ale Jarek przynajmniej nie jeździ na konsultację do Berlina.. i to jest najważniejsze… no ale Ty .. nie masz w ogóle poczucia tego, że przez całe Twoje marne życie, byłeś jedynie przedmiotem a nie podmiotem.. a szczytem szczęścia było to że mogłeś zagłosować na PO… na układ złodziei, zdrajców i zwykłych skurwysynów .. Najlepiej zrobisz jak pojedziesz do Pana Burego .. zapytasz się o pracę 😉 na pewno Ci załatwi ;D

  4. ivon

   ales ty durny sieroto umyslowa..glosuj dalej na partie oblakanych a nie bedziesz miec na chleb pajacu,chyba ze juz tak nakradles ze cie nie interesuje juz nic tylko po.duraku

 12. dómny pOLAK

  Prawdziwy program PO to okrasc polakuw i wydoic do cna Polske. Przy okazji stracic sówerenos zadlurzyc kraj na ponad 2 PLN zniszczyc gospodarke upodlic polakuw w oczah calego swiata!

 13. Epikur

  Nie wiem, co to jest za strona , na ktora wszedlem przypadkiem ,ale wyglada albo propisowska ,albo prawdziwych Polakow. Tak ,czy sieak poziom intelektualny artykolu zaden. Mlodzi ludzie , jeszcze zaplaczecie po tej niecnej Platformie . Nie nalezy sie wam wcale prawo do otwartej granicy , wolnosci slowa , czy demokracji . BO PO PROSTU DO TEGO NIE DOJRZELISCIE . Jedzicie, leccie, plyncie do waszego objawienia z Zoliborza – malego fuhrerka , ktory nie zna swiata , nie zna jezykow , ba nie zna nawet Polski , bo Mamusia mu nie pozwolila na podrozowanie samodzielne . Chore mysli w mozgu tego osobnika beda mialy niewatpliwie wplyw na wasze dalsze losy w kraju . Jesli do niego w ogole wrocicie , bo wyglada ,ze doprowadzi kraj ten gosc niechybnie .

  1. bronek

   dotychczas ponad 40% konserwatywnego społeczeństwa była wyśmiewana,poniżana i całkowicie nie brana pod uwagę przy jakiejkolwiek “reformie” i teraz jak ta część Polski poparła PiS ,ktory w swoim programie ujął postulaty tych ludzi a zebrane w terenie…to zadufana,złajdaczona ,zepsuta liberalnym traktowaniem przestepców ,aferzystów itd po przegranym wyborach nie chce by chociaż w jakiejś części wyrownał nowy rąd szanse zycia w Polsce…robi wszystko by sprowokowac do wojny domowej przy jak dotychczas wspieraniu przez zagraniczne mendia,kapitał i lożę masońską w PE…zawsze trzymam ze słabszymi i nie popieram agresywnych,ohydnych z KOD i lewactwa opłacanego z zewnatrz

 14. Advg

  Witam. Z racji ze widze tu dużo o postów osob chejtujacych odpłatnie, mam kilka pytań mianowicie. Jaki jest system wynagrodzenia? Ile można na tym wyciagnac? Oraz jak odbywa sie rekrutacja, bo bezposrednio do kodu po czy ten nowoczesnej nie ma sensu pisac… Z góry dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam

 15. as

  tekst kretynów dla kretynów

  1. as debil

   no,dla ciebie za trudny kodzie smrodzie

 16. babcia

  Jak to bylo 10.04.2010..

 17. Antypisdzielec

  Prawie sami Pisdzielcy tu komentują,ile wam płacą Duraki ?

  1. Borowy

   A ty gościu nigdy nie zrobiłeś nic bezinteresownie… Nieprawdaż?

  2. Bio

   Nikt mi nic nie płaci.Jedz do niemiec to zobaczysz rozjebany kraj muzułmanska dzicza.Chcesz tego w Polsce? Ja nie chce.Dlatego platforma i nowoczesna to skurwysyny,sprzedajne niemieckie kundle.

 18. groth

  no tak kolejny rozdział o tym , jaki to Pis jest krzywdzony i atakowany , ziew

 19. Dzinx

  Do tej pory broniłem PiS-u, mimo iż nie głosowałem na tą partie w wyborach. Patrząc na jego poczynania, obiektywnie stwierdzałem że postępują slusznie odrywając tych pseudodziennikarzy od koryta, zwracając dzieci rodzicom, itp, itd. Przymykałem nawet oko na łamanie prawa co do TK, bo uważałem ze robią to w dobrym celu. Ale po ogłoszeniu budżetu państwa na rok 2016, przegięcie pałe. Wcale się nie zdziwie jak dojdzie do takiej sytuacji, która opisana jest wyżej. Ale wtedy na pewno nie stane w ich obronie. Takie wielkie zmiany mieli wprowadzić, to qrwa wprowadzili zwiększenie deficytu. Więc śmiało mówię że za te zamieszki będą winni sobie sami. Przykro mi patrzeć na tylu obrońców tej partii, to jest naprawdę przykre. W PiS-ie jest mnóstwo ludzi, którzy są już na scenie politycznej od upadku komuny i co dla was zrobili? Gdy doszło do afery taśmowej, do najazdu na siedzibę Wprost, gdy masa innych środowisk wychodziła na ulicę, PiS-u nie było. Po co protestować skoro ma się ciepłe posadki na Wiejskiej, lepiej poczekać aż platforma się wykrwawi przez kolejne pół roku, przy okazji okradając jeszcze doszczętnie panstwo. To jest właśnie to dbanie o dobro kraju i rodaków. Aby żyło się lepiej tym przy korycie, a my zapierdalajmy na tych nierobów. PiS-PO jedno zło.

  1. norway

   Budżet na 2016 przygotowała partia PO-PSL a nie PiS.

  2. iloe

   śmieciu POwski! milcz!

 20. Tom Tomaszew

  Ludzie ludziska jak Wam nie wstyd używając taich sformułowań do drugiego człowieka nawet z odmiennym zdaniem czy poglądami. I Wy się nazywacie katolikami Polakami. …? Wstyd mi za Was ale na szczęście to tylko 3%społeczeństwa.
  Wracając do tematu … ludzie przejżycie na oczy bo dajecie się wciągać w konflikty nienawiści. Każdy polityk ma Was gdzieś każdy powtarzam! A Wy tracicie czas i nerwy na jakieś udowadniania który lepszy który cham…. każdy z polityków to cham kretacz i klamca inaczej nie był by politykiem. Poświecie ten czas dla bliskich bo oni Was kochają a nie Kaczyński Tusk Petru czy inni. Każda władza wnosi coś dobrego i złego. Po co to komentować w ten sposób nie lepiej oceniać każda władze za rzeczy dobre i złe w sposób dialogu społecznego. A nie wieszać na siebie psy. Przecież to my ich wybieramy My Polacy! Dopóki dopóty my jako Polacy wyborcy nie zmienimy swojego podejscia do drugiego człowieka z szacunkiem i zrozumieniem możemy zapomnieć o dobrych i rzetelnych politykach.
  Niech każdy z Was zrobi sobie mały replay ze swojego życia i oceni rzetelnie swoje życie …. każdy znajdzie wiele błędów złego postępowania grzechów czy krzywd…bo każdy je ma ja Ty czy oni. Ma 35 lat więc mało by kogoś pouczać czy nawracać ale wierzę że nasz kraj piękny kraj i ludzie w nim mieszkający opanuja się i zaczną myśleć inaczej niż do tej pory. Może nie za mojego żywotu może nie za moich dzieci ale wierzę że tak się stanie oby jak najszybciej. Pozdrawiam wszystkich Polaków pisowcow poowców sldowcow i wszystkich tych którzy mają choć trochę opanowania i samooceny. Zdrowia 🙂

  1. Aaron

   Śmierdzi mi kodem, to stawianie zasłony dymnej pod tytułem każdy grzeszy, każda partia be.
   Wierzę w Polski Naród i inteligencję Polaków że nie dadzą się zmanipulować takimi prowodyrom.
   Jak ten ukrywający się pod nickiem Tom Tomaszew

 21. Ufojudki są i w PiS i w PO i w każdej innej partii. Nie dajmy się mamić że jest inaczej.

 22. czarek

  do Stanisław Dolański ZPP słaba ta Twoja wiedza prawnicza przepisy o których mówisz dotyczą lotów cywilnych. Lot do Smoleńska nie był lotem cywilnym, z tego powodu całe śledztwo mogło być prowadzone w Polsce ale nie było chęci ze strony ówczesnego rządu w tym cały problem !!!!

Leave a Comment