ANGLIA. Trzej muzułmanie zgwałcili w hotelowej łazience 16-letnią dziewczynę. Posiedzą… 30 lat!

15
Mowled Yussuf, z lewej i Muhyadeen Osman

Somalijczycy: Muhyadeen Osman, Bilal Ahmed i Mowled Yussuf, wszyscy to obecnie 20-latkowie. W 2013 roku w Manchesterze dopuścili się bestialskiego gwałtu zbiorowego na 16-letniej Angielce. Uroki usłyszeli jednak dopiero teraz, czyli końcem stycznia 2016 roku. Do zdarzenia doszło w Victoria Park Hotel, a konkretnie w jednej z łazienek.

Nastolatkę ocenili jako „łatwą zdobycz”, postanowili zatem zwabić ją do toalety, gdzie zmuszali ją do dokonywania aktów seksualnych. Obezwładnili dziewczynę i bezlitośnie wykorzystali. Za te przewinienia Manchester Crown Court skazał ich na łączną karę 30 lat pozbawienia wolności.

15 KOMENTARZE

 1. napisane,że „łącznie”, czyli po dyche dostali,za „dobre” sprawowanie posiedzą dwa lata, albo zostaną odesłani do rodzimego kraju, żeby tam odsiedzieli. A tam to nie przestępstwo.

  21

  4
  • Marudzisz. Na dailymail też były 2 bo sprawdzalem czy to prawda.. może poprostu policja przekazała do angielskich mediów tylko 2 foty???
   masz informację za darmo to siedź cicho

   11

   1
 2. Wyrok łączny to chyba za każde przestępstwo z osobna. Czyli zdaje mi się, każdy dostał po 30 lat. Za gwałt, pozbawienie wolności, pobicie, etc. i za każde, inny paragraf. Razem 30 lat. W zasadzie to powinni ich ściąć publicznie. Czuli by respekt. A tak wyjdą za kilka lat, a jak wprowadzą szariat to z automatu staną się wolnymi i jeszcze dostaną odszkodowanie na koszt białego podatnika/niewolnika .

  39

  1
 3. Należy nadać im funkcję cweli, by przez 30 lat mieli okazję rozważać nad tym, jak to jest zadowalać swoją huć cudzym kosztem. Nauka przez samopoznanie. Po 30 latach kozy won do swojego kraju.

  10

  0
 4. Nie rozumie, żądają by kobiety w europie przestrzegały szariatu to w takim razie niech oni też przestrzegają swojego prawa u nas: „Kara za gwałt w Islamie jest taka sama jak za cudzołóstwo i jest nią kamieniowanie dla żonatego gwałciciela i sto batów oraz wydalenie z kraju dla nieżonatego oprawcy. Niektórzy uczeni powiedzieli również, że ponadto zbrodniarz powinien zapłacić odszkodowanie swojej ofierze.” Więc porządnie zlinczować, najlepiej przez setki wściekłych kobiet i deportować do własnego kraju

  13

  0
 5. I co?dalej ciapatych przyjmować do Europy.To coś bo nie mogę inaczej nazwać ich nigdy nie bbędzie przezestrzegać naszych zasad i praw.To co napisał Tomasz powinno być u nas wykonane zgodnie z ich prawem religią i tzw kulturą.Wtedy by czyli bat nad dupą.

  7

  0
 6. Było ich 3 i razem 30 lat ?? czy każdy z nich po 30 lat.?? Nie wierzę – takich wyroków nie ma i to jeszcze w Anglii – to znowu jakaś ściema mediów.

  5

  1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here