Europa i świat Wiadomości 

Niemcy się budzą! Poruszający apel młodych obywateli. “Nasza Europa umiera”

Udostępnij ten artykuł znajomym!

Robimy politykę, która poświęca nasze wartości i tradycje za cenę multikulturowej utopii – tak zaczyna się poruszający klip młodych Niemców mający zwrócić uwagę świata i własnego rządu na fakt, że masowa islamizacja niszczy Niemcy i Europę zachodnią.


Nasza Europa umiera, nasza przyszłość jest zagrożona – tak mówi młode pokolenie niemieckie i trudno się z nim nie zgodzić, zwłaszcza po kumulacji przykrych zdarzeń z końcówki minionego i początku bieżącego roku. W wielu krajach zachodu rdzenni Europejczycy boją się wychodzić z domów, a przybysze wydają się być bezkarni.

Klip mówi również m.in. o ograniczonej wolności słowa i braku poszanowania dla woli obywateli w Niemczech. Warto obejrzeć i przekazywać dalej. Europo, budź się!

NewsWeb.pl
NewsWeb.pl
Napisz do nas: redakcja@newsweb.pl
JAK TO SKOMENTUJESZ? ⇓
POLUB NAS, BY WIEDZIEĆ WIĘCEJ!

POLECAMY

6 thoughts on “Niemcy się budzą! Poruszający apel młodych obywateli. “Nasza Europa umiera”

 1. kolokwium

  Głos niemieckiej młodzieży warty rozgłaszania we wszystkich możliwych miejscach! Osobom polskojęzycznym może przeszkadzać tłumaczenie z błędami, co (miejmy nadzieję) zapewne zostanie poprawione – np. “nieieckiej”, “nażucacie”(!)

 2. kea

  Jakos inteligencja z Europy do tej pory nie dbala o kulture i wartosci swoje. Przyszly “dzikusy” i nagle okazuje sie, ze ich “kultura” jest silniejsza. Sa bardziej zorganizowani, maja jasno wytyczone cele… A my sie gubimy. Bo juz dawno sie pogulilismy. Jestem przeciwna islamizacji Europy, ale niestety slabi przegrywaja.

  1. ola

   słabi bo nie obcinamy głów i nie dupcymy kozy. Nikt normalny nie chce być silny , chce tylko spokoju !!!

 3. ja ich tu nie chcę

  Nareszcie, a kto to wszystko nam zgotował pani Merkel…

 4. raspi

  Powstańcie Hitlerze i Stalinie bo Europa ginie.

Leave a Comment