Niemcy się budzą! Poruszający apel młodych obywateli. “Nasza Europa umiera”

Robimy politykę, która poświęca nasze wartości i tradycje za cenę multikulturowej utopii – tak zaczyna się poruszający klip młodych Niemców mający zwrócić uwagę świata i własnego rządu na fakt, że masowa islamizacja niszczy Niemcy i Europę zachodnią.

Nasza Europa umiera, nasza przyszłość jest zagrożona – tak mówi młode pokolenie niemieckie i trudno się z nim nie zgodzić, zwłaszcza po kumulacji przykrych zdarzeń z końcówki minionego i początku bieżącego roku. W wielu krajach zachodu rdzenni Europejczycy boją się wychodzić z domów, a przybysze wydają się być bezkarni.

Klip mówi również m.in. o ograniczonej wolności słowa i braku poszanowania dla woli obywateli w Niemczech. Warto obejrzeć i przekazywać dalej. Europo, budź się!

KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ >

6 KOMENTARZE

  1. Głos niemieckiej młodzieży warty rozgłaszania we wszystkich możliwych miejscach! Osobom polskojęzycznym może przeszkadzać tłumaczenie z błędami, co (miejmy nadzieję) zapewne zostanie poprawione – np. “nieieckiej”, “nażucacie”(!)

    33

    3
  2. Jakos inteligencja z Europy do tej pory nie dbala o kulture i wartosci swoje. Przyszly “dzikusy” i nagle okazuje sie, ze ich “kultura” jest silniejsza. Sa bardziej zorganizowani, maja jasno wytyczone cele… A my sie gubimy. Bo juz dawno sie pogulilismy. Jestem przeciwna islamizacji Europy, ale niestety slabi przegrywaja.

    41

    4

ZOSTAW ODPOWIEDŹ