PEGIDA ratunkiem dla Polski i Europy? Ta organizacja od niedawna działa też w naszym kraju!

4
fot. Facebook / Pegida Polska

Niemiecka anty-islamska organizacja PEGIDA ma w planie zorganizowanie licznych demonstracji w całej Europie. Planowo mają się one odbyć 6 lutego 2016 roku.

PEGIDA zapewnia, że demonstracje odbędą się m.in. Tallinie (Estonia), Pradze (Czechy), Bratysławie (Słowacja), Amsterdamie (Holandia) i Birmingham (Anglia), natomiast centralna manifestacja ma odbyć się w niemieckim Dreźnie.

Polska PEGIDA w Warszawie protestować nie będzie

W zwiazku z publikacjami internetetowymi dotyczacymi demonstracji PEGIDA jeszcze raz czujemy sie w obowiazku wyjasnic, ze PEGIDA POLSKA nie organizuje demonstracji w Polsce dnia 6 lutego. Wbrew doniesieniom nie otrzymalismy zadnego OFICJALNEGO zaproszenia do przeprowadzenia takiej demonstracji w Warszawie wraz z innymi krajowymi Organizacjami. Nie istnieje tez zadna inna oficjalna PEGIDA POLSKA. Budujemy struktury lokalne, wokol ktorych mozemy skupic naszych Symapatykow. Chcemy w ten sposob dac mozliwosc rozwiniecia sie Stowarzyszenia w Polsce co umozliwi w przyszlosci organizowanie demonstracji i marszow przeciwko islamizacji Polski i Europy. Decyzja ta jest spowodowana duzo wiekszym problemem na chwile obecna w Niemczech, niz w Polsce. Czlonkowie Zarzadu beda obecni na demonstracjach w Holandii i w Niemczech, w Görlitz. Bedziemy miec takze swojego Reprezentanta w Czechach, wspierajac Grupe Wyszehradzka. Jednoczesnie zachecamy do przylaczenia sie do demonstracji Polakow mieszkajacych za granica, w krajach, w ktorych demonstracja 6 lutego sie odbedzie. Prosimy o przyniesienie flag narodowych i reprezentowanie w nich Polski oraz wspieranie Europejczykow. Serdecznie pozdrawiamy!

Polscy promotorzy organizacji nie uniknęli utrudnień już na starcie, ale nie poddają się i – miejmy nadzieję – dzięki naszej i kilku innych polskich mediów pomocy uda im się realizować zamierzone cele.

W tym momencie portale internetowe wprowadzają dezinformację dla naszych Sympatyków. Być może celem jest odciągnięcie ludzi od Pegida, zwłaszcza, że jesteśmy od niedawna zarejestrowani oficjalnie i działamy jako stowarzyszenie – mówi nam Alicja Matuszek z PEGIDA Polska.

Alicja Loos z PEGIDA Polska podczas demonstracji w Lipsku widziała się z Zalożycielem Pegidy i nikt nic nie wspominał o przyłączeniu Polski do demonstracji w dniu 6/02 – przekazuje polska organizacja.

Warto zaznaczyć, że działacze PEGIDY co każdy poniedziałek demonstrują w Dreźnie. Na początku na manifestacje przychodziło kilkaset osób. Obecnie ta liczba wynosi kilka tysięcy i stale rośnie.

Polska PEGIDA również się rozwija. Tworzą się kolejne regiony, ostatnio np. ruszyła PEGIDA podkarpacka. Ogólnopolska inicjatywa zebrała na Facebooku prawie 16 tys. polubień i rzecz jasna fanów przybywa. POLUB PEGIDA POLSKA NA FACEBOOKU

za: polskaniepodlegla.pl

Chwileczkę...

4 KOMENTARZE

  1. Wspaniale, że i tutaj będziecie działać. Rozumiemy wszyscy, że najważniejsze jest teraz wsparcie najbardziej zagrożonych krajów, ale u nas trzeba też zrobić zadymę. Niech te qrwy europejskie odwalą się od naszego rządu i zrozumieją, że NARÓD nie chce tu dziczy. PIS nie może się teraz postawić po tym jak ta (tu proszę sobie wstawić odpowiednie słowo) zakontraktowała nam tę swołocz, bo by ich lewaki zagryzły. Jak się Polacy postawią porządnie, to będzie im łatwiej się bronić przed przygarnianiem tych rozpłodowych opalonych byczków.

    9

    0
  2. Oby jak najszybciej sie Pegida Polska rozwinela to organizacja dla wszystkich, kiedy bedziecie w Holandi i w jakim miescie?

    8

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here