Tak się bawią w Syrii. Szokujące VIDEO


MATERIAŁ TYLKO DLA WIDZÓW O MOCNYCH NERWACH.
Skala zezwierzęcenia w niektórych krajach ogarniętych wojną jest niewyobrażalna. Tym razem przedstawiamy materiał z nieludzkimi scenami w Syrii. Reakcja naocznych świadków…? “Nagrywamy! Będzie na YouTube”.

Takie “zabawy” kosztem ludzkiego życia w niektórych krajach bliskiego wschodu niestety najczęściej nie niosą za sobą żadnych konsekwencji prawnych. Czy dziwne jest zatem, że ci sami ludzie nie potrafią później odnaleźć się w cywilizowanej Europie?

[ ZOBACZ VIDEO ]

KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ >

73 KOMENTARZE

   • Najpierw powinno się zastosować niezawodną metodę Księcia Jaremy Wiśniowieckiego i Hospodara Wołoskiego Vlada IV Dracu….wiadomo o co chodzi… potem zapał do inwazji na Europę i do gwałcenia europejek szybko by ostygł….jestem gotów się założyć…Aha…a potem można na popiół.

    43

    0
    • “wiadomo o co chodzi…” – a jeśli ja nie wiem, to jestem debilem? Po prostu powiedz, o co chodzi, a nie…

     1

     0
 1. Najlepsze jest to, że oni to robią swoim braciom. Tak, chłopak, któremu odcieli głowę był z regularnej armii syryjskiej widać po oznaczeniach jak i po mundurze. Nie dość, że postrzelają już w martwego 15 pocisków to jeszcze z trudem obetnie mu głowę. Te filmiki mają na celu nas zastraszyć ale prawda jest taka, że ci “żołnierze” syryjscy to tak na prawdę niedokońca przeszkoleni policjanci i poborowi, którzy poszli do woja tylko dlatego, że dobrze płacą. Na 3 osoby jakie tam zauważyłem to tylko 2 były w mundurach (chodzi o te martwe osoby). A zabic cywila to jak pojść do sklepu po bułki, nic trudnego. Gdyby ISIS chciało przeprowadzić inwazję na europę to przy pierwszym państwie Unii rozbili by się o graniczny płot, takim sposobem walki jaki oni prowadzą mogą conajwyżej zająć kilka wsi małozaludnionych. Niczego nie ma się obawiać z każdym dniem armia Syryjska z wielką pomocą Ruskich zmniejszają opór państwa islamskiego a ich terytoria kurczą się w zastraszającym tempie. Jedyne czego możemy się realnie obawiać to Ruskich i Koreańców. Pozdrawiam

  76

  20
  • Niestety…jest się czego obawiać, ponieważ z wpuszczonych do Europy przez obłąkaną Makrelę około 1 miliona 200 tysięcy”niby-uchodźców”…Niemcy nie wiedzą !!! Gdzie się podziało 600 tysięcy z nich !!! Podobnie jest w Szwecji tylko na mniejsza skalę !!! Tak więc takie “obrazki” zaczną się pojawiać w NASZEJ !? EUROPIE !!! Niestety przedsmak już mieliśmy w Londynie…a obawiam się, że dopiero się “zacznie”…

   50

   2
  • Ruskich i Koreańców? Wojna z nimi nie opłaca się ekonomicznie. Korea jest opętana, więc moooooże… Ale naprawdę marna szansa.
   Poza tym, jeśli spotkasz jakieś islamczyka, zabij, nim on zabije ciebie, albo twojego znajomego, rozsadzając się w grupie. To jest ich sposób walki – sabotaż, niszczenie od środka. Tak mogą zniszczyć.
   PS. Jeden polak >>>>>> dziesięciu muzułmanów 🙂

   2

   0
 2. Dlaczego youtube pozwala publikować takie filmy? Tym psychopatom chodzi o to, żeby pokazać światu, jak rządzą, a youtube, pozwalając na publikację utożsamia się z nimi. Wolność wolnością, ale jednak cenzura na pewne rzeczy powinna być.

  89

  42
 3. Taki bestialski czyn wzbudził we mnie nie strach a agresje . Wojna jest wojną i zabijać na niej trzeba ale żołnierze żołnierzy… to co tu widzimy jest skrajnym zezwierzęceniem w otwecie za taki film wypadało by nagrać podobny ale nie taki bestialski tylko paraliżujący ich psychicznie. np ciało zabitego araba zaszyć w świńskiej skórze włożyć pare kamieni i do oceanu jak pojeby wierzą w tego allsracha to to by była dla nich największa przestroga.

  121

  1
 4. Najlepszy sposób mają Chińczycy u siebie na tą dzicz! Oni się nie partolą i używają miotaczy ognia…

  87

  0
 5. Żałuję, że to obejrzałam . mieszkam w Kanadzie a ta masowo przyjmuje imigrantow z Syrii …ale czy tych właściwych?

  42

  1
 6. Jeśli chcecie wiedzieć to uchodźcy w Polsce już są. Widzę ich coraz więcej na warszawskim Gocławiu (Praga Południe). Dzisiaj na przykład widziałam kilku chłopaków w fitness Clubie Jatomii w Galerii Handlowej Promenada. Dużo też nasprowadzali całych rodzin, które regularnie widuje właśnie w tej Galerii.

  42

  0
 7. Cała ta wojna i akcja z imigrantami jest zmanipulowana. Mam przyjaciela w ABW, więc wiem. Większość uchodzców to niewinne ofiary, ale toczy się wokół nich krucjata propagandowa, bo Syria potrzebuje ich w armii, a ISIS ofiar. Wielu to zwykłe bandziory, którzy mieli być roztrzelani przez Asada za zdrady itp, kilku zaledwie jest z ISIS, ale są żenująco słabi i łatwo wykrywalni. A wy dalej wierzycie portalom, co informacje z dupy mają ;D Oj zakopleksione dzieciaki…

  22

  248
  • ” toczy się wokół nich krucjata propagandowa, bo Syria potrzebuje ich w armii ”
   Jest Pani kobietom, powinna Pani rozumieć, ze miejsce “mezczyzn” jest w armii .Powinni oni bronić swojej ojczyzny,a jeżeli nikt ich miłości do ojczyzny nie nauczył – to bynajmniej bronić swych kobiet,dzieci i starców. Jeżeli czytam i widzę, że bydlaki są na tyle twardzi by w kupie gwałcić europejki, by kraść i tłuc staruszków w Europie, mordować dzieciaki w Europie to wybaczy Pani,ale nic się im nie należy. Ani grama szacunku i pomocy. Nas uczyli , myślę że i Pani nie są obce te nauki, że pilnujemy siebie i osób ze swojego otoczenia, jeżeli robią krzywdę osobą trzecim. Oni trzymają się w kupie i jeden z drugim sieją zło i krzywdę. Recydywistów się zamyka, a nie puszcza wolno i daje przywileje wieksze, niż mają szanujacy się obywatele.

   143

   3
  • Kolega w ABW? To ciekawe. Co do wiedzy ciśnie się na usta “w d…. była g…. widziałam to się wypowiem”. Większość uchodźców to niewinne ofiary? Niewinne ofiary nie zachowują się jak te dzikusy w Kolonii, Berlinie, Calais czy innych miejscach. Niewinne ofiary siedzą cicho i są wdzięczne a każdą pomoc a nie wyrzucają jedzenia i nie domagają się kasy i kobiet bo “im jaja puchną”. Ta dzicz nie ma nic wspólnego z byciem ofiarami, to agresorzy na naszej ziemi. Roszczeniowi, brutalni, nieprzystosowani. Powinni być zawracani na granicy zanim zaczną się tu panoszyć. Ty natomiast dalej łykaj tą lewacką papkę jacy to muslimi biedni, jacy pokojowi i jak bardzo powinniśmy im pomagać. Oj wyprany mózg przez lewackie media klasyczna “useful idiot”.

   159

   1
   • z tego co widziałem, każdy z uchodźców ma przynajmniej iPhone i6+ lub nieco gorsze odpowiedniki jak galaxy s6 i xperia 5..

    39

    0
  • No cóż. Miejmy nadzieję, że jak Panią przeora kilka biednych ofiar to chociaż wtedy zmieni Pani zdanie bo jeżeli nie to niech Pani nie marnuje tlenu dla innych ludzi.

   123

   4
 8. Allah jako Bóg nigdy nie namawiał by do takiego bestialstwa. Mahomed jako jego prorok nigdy nie pozwolił by na takie traktowanie dugiego człowieka. To wszystko tylko dla tego że reszta wyznawców Islamu na to pozwala, kultura wschodu od tysięcy lat zawsze była przykładem a teraz ludzie którzy mogli by być przykładem kultury, sztuki ,medycyny i.t.p pozwalają na takie cos to w głowie się nie mieści. Wyznawcy Islamu opamiętajcie zwyrodnialców którzy szkalują Waszą wiarę , która przez wieki była przykładem dla innych.

  22

  70
  • panie porze jest nas wielu jesteśmy gotowi by takich barbarzyńców odesłać do piekła ! niechaj boją się Słowian i Lehistanu oraz samych lahów bo tu czeka ich śmierć !

   85

   4
 9. U nas bedzie nie wiele lepiej, jezeli bedziemy pozwalac na dalsze posuniecia wladzy…. Ludzi ktorzy wzoruja sie na RELIGI!!! Czyms co kazdemu wyznawcy robilo lub robi krzywde…

  23

  16
 10. Powracamy do swej natury. Człowiek to ludzkie zwierzę, bez żelaznych zasad i norm społecznych to po prostu nic nie warte diabelskie zwierzę…

  15

  2
 11. Przyjdź Panie Jezu, nie zwlekaj. Ratuj to co zostało z człowieczeństwa. Panie Boże świeć nad duszą tego biednego chłopca. Amen

  35

  5
  • I siedź na dupie, czekając, aż twój Jezus cię uratuje. Dobre sobie. Zdechniesz jak ten chłopak, albo zostaniesz zerżnięta na widoku. Powodzenia z takim myśleniem.

   1

   1
 12. ….dobrze że byłem w wojsku gdzie nauczono mnie perfidnie zabijać,tego samego nauczę moich synów aby się nie bali przeciwstawić złu……..nie będzie litości……wróg moich bliskich jest moim wrogiem……a kiedy pójdę ciemną doliną zła się nie ulęknę…….credo naszego oddziału :))))) i tego się trzymajmy….za Polskę…..za obywateli…….

  40

  3
  • A credo mojego paramilitarnego oddziału brzmi:
   Choćbym wszedł w mroczną dolinę śmierci zła się nie ulęknę… Bo to ja jestem największym sk.n.em w tej dolinie

   3

   1
 13. Wszystko to robią w imię Allaha,czyli islam to zwyczajna sekta Koran to książka pełna nienawiści i przyzwolenia do robienia złego,a te Ciapate to nic innego jak wychowani nie szanujący innego poglądu niż islam ZERA nie napiszę zwierzęta bo bym Je obraził.Mam nadzieję że w Polsce nie dojdzie do żadnych incydentów z nimi w roli głównej.Bo jak tak to nie wszyscy mają dowody osobiste i nikt nie będzie ich szukał jak zagoną bo kogo?Mam rodzinę i nie wyobrażam sobie życia ze jakiś Ciapaty Kozojebca zrobił im krzywdę albo jakiejś Polce bo mu Allah pozwolił na oranie kobiet jak pole(tak jest napisane w koranie)Sąd Sądem sprawiedliwość musi być po naszej stronie.

  34

  2
  • Aha. Gówno wiesz o Islamie, człowieczku, a dostajesz lajki, bo panuje moda na propagandę.
   Koran nie namawia do nienawiści. Przeczytaj, ale tak na serio i ze sprawdzonego źródła pseudo-intelektualisto…
   PS. Jebać Islam i wyrżnąć te ścierwa!

   2

   0
 14. TVP powinna pokazywać to w głównych wiadomościach, codziennie, szczególnie teraz gdy zbierane są podpisy w sprawie referentóm PRZECIWKO przyjmowaniu tych …. do Polski! A jeśli już mają trafić do Polski to należy dopilnować by trafili do domów lewaków,
  fanatyków multi-kulti Lisa, Kraśki, Pohanke, Nasierowskiego, Żakowskiego itp.

  24

  3
 15. Jak zwykle nikt nie rozumie tych ludzi. Biedni Arabowie. Zaszczuci nienawiścią. Tak jak u nas wigilia, u nich tradycją jest obcinanie głowy. Cierpią zatem biedni Arabowie z powodu nie zrozumienia. Świat oszalal. Nie rozumie Arabów, transseksualistów, pedofilów i innych biedaków.

  17

  19

ZOSTAW ODPOWIEDŹ