Jørgensen znokautował europosła Platformy. Pogratulował mu mocnego wystąpienia… Beaty Szydło [VIDEO]

3
Film w tekście poniżej

Gratuluję panu premiera pańskiego kraju. Uważam, że jej przemówienie było bardzo dobre. Wyjaśniła proces, przez który przechodzi Polska. Będąc obywatelem Unii Europejskiej sądzę, że jest pan dumny, że prawo do wolności wypowiedzi udzielono teraz również polskiemu rządowi. Gratulacje – powiedział Glenn Jørgensen, duński naukowiec i ekspert współpracujący z parlamentarnym zespołem do spraw wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej, bardzo zaskakując w ten sposób Jana Olbrychta, europosła z ramienia Platformy Obywatelskiej.

Polityk z Polski nie wiedział co powiedzieć. Skinął jedynie głową i odwrócił się, udając się w kierunku odwrotnym niż Duńczyk. Film zdobywa coraz większą popularność w sieci. A może Jørgensen po prostu „strollował” polskiego europosła?

Chwileczkę...

3 KOMENTARZE

  1. 14tys. wyświetleń Max Molonko ma po 5 minutach od wrzucenia filmy, a nie po całym dniu. Inna sprawa, że z tymi wariatami z opozycji służby specjalne powinny zrobić w końcu porządek.

    3

    1
  2. Nie spodziewalam sie, ze J. Olbrych jest taki dwulicowy. Na studiach wydawal mi sie calkiem normalnym wykladowca. Az mi wstyd, ze kiedys bronilam u niego prace licencjacka i ze byl moim promotorem…

    6

    1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here