Europa i świat Featured Polska i Polacy Wiadomości 

Zwykli Niemcy w obronie Polski i Polaków! ZMASAKROWALI niemiecką telewizję propagandową

Udostępnij ten artykuł znajomym!

Kilka dni temu na facebookowym profilu programu drugiego niemieckiej telewizji publicznej pojawił się materiał o tym, jakoby w Polsce działo się bardzo źle, a konserwatywna władza zagarniała kolejne instytucje państwowe. I tu zaskoczenie – zanim do akcji, uświadamiając Zachód, wkroczyli Polacy, sami obywatele niemieccy wyrazili kilka bardzo trafnych opinii.

Ale najpierw zobaczmy, jakimi słowami o naszej ojczyźnie mówi – wydawałoby się – poważna stacja telewizyjna w – wydawałoby się – cywilizowanym, demokratycznym państwie.


Polska huczy. Przeciwko uchodźcom, przeciwko UE. Polska “spolaryzowana”. Konserwatywna władza ustawia wszystko pod siebie: Trybunał Konstytucyjny, MEDIA, radio. Co się dzieje u naszych wschodnich sąsiadów? Spróbujcie zrozumieć.

– tak swój do szpiku kości przekłamany materiał o Polsce promuje ZDF.

zdf

Nie od dziś wiadomo, że w zachodnich, a szczególnie niemieckich mediach obraz dzisiejszej Polski przedstawiany jest w bardzo krzywym i zmanipulowanym zwierciadle. Pokazują nas jako kraj chory na katolicyzm i zagrabiany przez Prawo i Sprawiedliwość. Najwidoczniej naszym zachodnim sąsiadom bardzo nie podoba się, że zupełnie nie dbająca o interesy Polski i Polaków Platforma Obywatelska nie stoi już u władzy i ma coraz mniej do powiedzenia, a wynajęta marionetka (Ryszard Petru i jego KOD) nie przynoszą zamierzonych efektów.

Kiedy powstanie film o pladze uchodźców w Niemczech i gwałtach z Kolonii? Jest cała dyskusja o rzekomej zagubionej demokracji w Polsce, a to zwykła zasłona dymna ze strony niemieckich mediów. To obrzydliwe – napisał mieszkaniec Berlina.

op1

Kolejna próba ze strony reżimowej telewizji, która istnieje jeszcze tylko z obowiązku. Polska jest wolna! Dlatego idą drogą, którą uważają za poprawną. Za rok będziemy widzieli, czy Niemcy tak samo nie będą brały w tym udziału! – grzmiał Dennis z Hamburga.

Na komentarz Hamburczyka odpowiedziała sama telewizja ZDF: – Polska jest wolna również w UE. Riposta Niemca była szybka i zabójcza: – Każdy w życiu może się pomylić, a później ten błąd naprawić. Tak, jak robi to teraz Polska! – zamknął usta redakcji strony Dennis.

Bez tytułu

“Dla Polaków ważna jest wolność i suwerenność. Nam to zabrano…”

Za to Marcel Föll mieszkający w Nordrhein-Westfalen wypowiedział się w iście patriotycznym tonie. – Dla Polski ważna jest suwerenność i samostanowienie. Nas władza zdradziła, zabrała nam to. A te wartości powinny stanowić podstawę każdego państwa. Chciałbym również żyć w kraju, w którym broni się swojej kultury i wartości – odpowiedział na zarzuty o rzekomym nacjonalizmie i rasizmie w naszym kraju Niemiec, po czym dodał: – Szczególnie życzę naszym sąsiadom silnej i suwerennej Polski na zawsze.

Obywatel Niemiec w ostrych słowach wypowiadał się także na temat tamtejszej polityki imigracyjnej i “samowolki” Angeli Merkel w decyzjach o przyjmowaniu kolejnych przybyszów wbrew woli narodu. Cały komentarz:

op3

“Gdyby nie Polacy, Europę Islam zalałby już dawno”

Bardzo niezadowolony z sytuacji w Niemczech i rządów Angeli Merkel Johannes Normann przypomina bitwę pod Wiedniem, kiedy Polacy uratowali kontynent przed muzułmańską nawałnicą.

Bez mądrych i odważnych Polaków Europa nie byłaby w stanie zatrzymać ostatniej wielkiej islamskiej ofensywy pod Wiedniem (1683). Obecnie rząd niemiecki, poprzez bezprawne działania, dopuszczając do masowej islamizacji, zniszczył pokój i wolność w Niemczech – zaznacza Johannes.

op4

Ta oraz nasza niedawna tego typu publikacja (dzięki mediom brytyjskim) pokazują, że tak naprawdę obywatele Zachodu doskonale zdają sobie sprawę z tego, co się dzieje. Najprawdopodobniej wciąż oślepieni wyborcy to osoby starsze, niekorzystające z Internetu lub młode, niewykazujące wiedzy i – co gorsza – zainteresowania sytuacją w swoim kraju. Nie jest zatem tak, że Europa ma nas za kraj zaściankowy, zacofany. To próbują nam wmawiać niektóre czołowe media oraz oczywiście poprzednia władza.

NewsWeb.pl
NewsWeb.pl
Napisz do nas: redakcja@newsweb.pl
JAK TO SKOMENTUJESZ? ⇓
POLUB NAS, BY WIEDZIEĆ WIĘCEJ!

POLECAMY

15 thoughts on “Zwykli Niemcy w obronie Polski i Polaków! ZMASAKROWALI niemiecką telewizję propagandową

 1. kotek

  Angole, Niemcy, Amerykanie. Robimy dobry grunt pod przyszłą potęgę 🙂

 2. Deutschland

  Tlumaczenie na 3 z plusem ale i tak swietnie ze powstal taki artykul. Gratuluje pomyslu, tak jak tego o obywatelach Wielkiej Brytanii i Ameryki. Naprawde ciekawie sie czyta i chwala Wam za takie male uswiadamianie tych ktorzy wciaz ogladaja TVN…

  Pozdrawiam z Berlina (2 lata na emigracji ale chce wrocic do Ojczyzny)

  1. KRECIK

   To wracaj jak najprędzej Polska to kraj dla Polaków

 3. Nie trzeba być specjalnie inteligentny, żeby zrozumieć jakie informacje Niemcy mają przedstawiane. Ten sam schemat działania w “polskich” mediach proponowany jest za Odrą. Pozdrawiam.

  1. NW NW

   Jasne, że tak. Ale to pokazuje jak wielką siłą jest Internet 🙂

 4. as

  Vergäwalgungen in Koln to gwałty w Koln a nie wydarzenia.kto to tlimaczyl?

  1. Hey

   Gwałt to też wydarzenie. Jakby nie patrzeć :*

  2. xAnonymousX

   Znajdz. Najwazniejsza.Ksiazka.Jaka.Kiedykolwiek.Przeczytasz.Zdrowie
   + The.Luciferian.Doctrine.pdf #3.1+
   KO

 5. dario

  He, za 3 latka, a to już niebawem, Polska będzie potęgą, i obywatele zza zachodniej granicy będą garnęli do Polski nie tylko na tanie wakacje ale również do pracy!

  1. vvdvdvfd

   Już teraz zwłaszcza z Belgii i holandii, ale z innych krajów też zaczynają przyjeżdżać emeryci. Tam człowiek który jest już zbyt stary by pracować, jest uważany, za niepotrzebny balast i poprostu mordowany. Oczywiście większość emerytów w tych żałosnych krajach została wymordowana więc i automatycznie jest ich tylko garstka więc mało zjeżdża, ale z czasem będzie ich zjeżdżać coraz więcej bo zamiast zastrzyku śmierci otrzymają prawdziwą pomoc medyczną, ten kraje morderców będą im płacić, a kasa będzie lądować w Polsce. I tak ratując wiele osób przed niechybną śmiercią jeszcze na tym zarobimy 🙂

 6. HKW

  Brawo!
  Tak powinna wyglądać solidarność europejska.

 7. z Polski

  Łatwo komentować z Niemiec – przyjeżdżajcie, żyjcie i wtedy porozmawiajmy…

  1. NW NW

   Jak Ty nic nie rozumiesz i nie rozumiesz…

 8. Optymista

  Niemcy przejrzeli na oczy!

Leave a Comment