Zwykli Niemcy w obronie Polski i Polaków! ZMASAKROWALI niemiecką telewizję propagandową

fot. Facebook / TV ZDF

Kilka dni temu na facebookowym profilu programu drugiego niemieckiej telewizji publicznej pojawił się materiał o tym, jakoby w Polsce działo się bardzo źle, a konserwatywna władza zagarniała kolejne instytucje państwowe. I tu zaskoczenie – zanim do akcji, uświadamiając Zachód, wkroczyli Polacy, sami obywatele niemieccy wyrazili kilka bardzo trafnych opinii.

Ale najpierw zobaczmy, jakimi słowami o naszej ojczyźnie mówi – wydawałoby się – poważna stacja telewizyjna w – wydawałoby się – cywilizowanym, demokratycznym państwie.

Polska huczy. Przeciwko uchodźcom, przeciwko UE. Polska “spolaryzowana”. Konserwatywna władza ustawia wszystko pod siebie: Trybunał Konstytucyjny, MEDIA, radio. Co się dzieje u naszych wschodnich sąsiadów? Spróbujcie zrozumieć.

– tak swój do szpiku kości przekłamany materiał o Polsce promuje ZDF.

zdf

Nie od dziś wiadomo, że w zachodnich, a szczególnie niemieckich mediach obraz dzisiejszej Polski przedstawiany jest w bardzo krzywym i zmanipulowanym zwierciadle. Pokazują nas jako kraj chory na katolicyzm i zagrabiany przez Prawo i Sprawiedliwość. Najwidoczniej naszym zachodnim sąsiadom bardzo nie podoba się, że zupełnie nie dbająca o interesy Polski i Polaków Platforma Obywatelska nie stoi już u władzy i ma coraz mniej do powiedzenia, a wynajęta marionetka (Ryszard Petru i jego KOD) nie przynoszą zamierzonych efektów.

Kiedy powstanie film o pladze uchodźców w Niemczech i gwałtach z Kolonii? Jest cała dyskusja o rzekomej zagubionej demokracji w Polsce, a to zwykła zasłona dymna ze strony niemieckich mediów. To obrzydliwe – napisał mieszkaniec Berlina.

op1

Kolejna próba ze strony reżimowej telewizji, która istnieje jeszcze tylko z obowiązku. Polska jest wolna! Dlatego idą drogą, którą uważają za poprawną. Za rok będziemy widzieli, czy Niemcy tak samo nie będą brały w tym udziału! – grzmiał Dennis z Hamburga.

Na komentarz Hamburczyka odpowiedziała sama telewizja ZDF: – Polska jest wolna również w UE. Riposta Niemca była szybka i zabójcza: – Każdy w życiu może się pomylić, a później ten błąd naprawić. Tak, jak robi to teraz Polska! – zamknął usta redakcji strony Dennis.

Bez tytułu

“Dla Polaków ważna jest wolność i suwerenność. Nam to zabrano…”

Za to Marcel Föll mieszkający w Nordrhein-Westfalen wypowiedział się w iście patriotycznym tonie. – Dla Polski ważna jest suwerenność i samostanowienie. Nas władza zdradziła, zabrała nam to. A te wartości powinny stanowić podstawę każdego państwa. Chciałbym również żyć w kraju, w którym broni się swojej kultury i wartości – odpowiedział na zarzuty o rzekomym nacjonalizmie i rasizmie w naszym kraju Niemiec, po czym dodał: – Szczególnie życzę naszym sąsiadom silnej i suwerennej Polski na zawsze.

Obywatel Niemiec w ostrych słowach wypowiadał się także na temat tamtejszej polityki imigracyjnej i “samowolki” Angeli Merkel w decyzjach o przyjmowaniu kolejnych przybyszów wbrew woli narodu. Cały komentarz:

op3

“Gdyby nie Polacy, Europę Islam zalałby już dawno”

Bardzo niezadowolony z sytuacji w Niemczech i rządów Angeli Merkel Johannes Normann przypomina bitwę pod Wiedniem, kiedy Polacy uratowali kontynent przed muzułmańską nawałnicą.

Bez mądrych i odważnych Polaków Europa nie byłaby w stanie zatrzymać ostatniej wielkiej islamskiej ofensywy pod Wiedniem (1683). Obecnie rząd niemiecki, poprzez bezprawne działania, dopuszczając do masowej islamizacji, zniszczył pokój i wolność w Niemczech – zaznacza Johannes.

op4

Ta oraz nasza niedawna tego typu publikacja (dzięki mediom brytyjskim) pokazują, że tak naprawdę obywatele Zachodu doskonale zdają sobie sprawę z tego, co się dzieje. Najprawdopodobniej wciąż oślepieni wyborcy to osoby starsze, niekorzystające z Internetu lub młode, niewykazujące wiedzy i – co gorsza – zainteresowania sytuacją w swoim kraju. Nie jest zatem tak, że Europa ma nas za kraj zaściankowy, zacofany. To próbują nam wmawiać niektóre czołowe media oraz oczywiście poprzednia władza.

KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ >

15 KOMENTARZE

 1. Tlumaczenie na 3 z plusem ale i tak swietnie ze powstal taki artykul. Gratuluje pomyslu, tak jak tego o obywatelach Wielkiej Brytanii i Ameryki. Naprawde ciekawie sie czyta i chwala Wam za takie male uswiadamianie tych ktorzy wciaz ogladaja TVN…

  Pozdrawiam z Berlina (2 lata na emigracji ale chce wrocic do Ojczyzny)

  179

  1
 2. Nie trzeba być specjalnie inteligentny, żeby zrozumieć jakie informacje Niemcy mają przedstawiane. Ten sam schemat działania w “polskich” mediach proponowany jest za Odrą. Pozdrawiam.

  148

  0
 3. He, za 3 latka, a to już niebawem, Polska będzie potęgą, i obywatele zza zachodniej granicy będą garnęli do Polski nie tylko na tanie wakacje ale również do pracy!

  145

  6
  • Już teraz zwłaszcza z Belgii i holandii, ale z innych krajów też zaczynają przyjeżdżać emeryci. Tam człowiek który jest już zbyt stary by pracować, jest uważany, za niepotrzebny balast i poprostu mordowany. Oczywiście większość emerytów w tych żałosnych krajach została wymordowana więc i automatycznie jest ich tylko garstka więc mało zjeżdża, ale z czasem będzie ich zjeżdżać coraz więcej bo zamiast zastrzyku śmierci otrzymają prawdziwą pomoc medyczną, ten kraje morderców będą im płacić, a kasa będzie lądować w Polsce. I tak ratując wiele osób przed niechybną śmiercią jeszcze na tym zarobimy 🙂

   34

   0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ