UWAGA! Ohydna manipulacja! Najpierw KOD w Belgii, teraz żałosna akcja „Wyborczej” we Francji!

7

Znowu niemiecki kapitał na naszym rynku medialnym pokazał swoje prawdziwe, ohydne oblicze. Gdy Platforma Obywatelska przepychała antypolskie ustawy nocami i okradała obywateli garściami, nikt nie reagował. Teraz o to, w jakim kraju posłowie pracują nocą, a prezydent podpisuje ustawy nad ranem „dziennikarze” Gazety Wyborczej zapytali… Francuzów!

Ku uciesze autorów tego pomysłu, obywatelom Francji po wysłuchaniu „wskazówek” do głowy przychodziły takie kraje jak Korea Północna czy Syria. Inni pytali „chodzi o kraje Zatoki Perskiej?”, „Emiraty Arabskie?”. Były też Chiny, Liban i ogółem kraje azjatyckie.

Nie przypomina wam to żadnego europejskiego kraju? – sępiła reporterka „Wyborczej”. „To naprawdę jest w Europie?” – nie dowierzał Francuz.

„To Polska!” – powiedziały trzy starsze panie. Następnie wypowiedział się mężczyzna w wieku około 30 lat. „To naprawdę Polska? To dziwne. Polacy są Europejczykami i rząd powinien liczyć się z opinią publiczną oraz respektować wolność słowa” – powiedział.

„Polska była kiedyś bardzo demokratyczna. To, co się dzieje teraz jest potworne!” – komentowała starsza pani.

„To nienormalne. Trudno przypuszczać, że takie rzeczy dzieją się w Europie” – skwitowali młodzi ludzie.

W kontekście kretyńskich pomysłów „broniących demokracji” niemieckich mediów, pseudopolskich i zachodnich polityków miarka chyba już się przebrała.

Materiału nie linkujemy celowo, by nie podbijać oglądalności hienom. Można go znaleźć na FB „Wyborczej”.

Chwileczkę...

7 KOMENTARZE

 1. SZCZERZE? Jestem zdumiona. Zdrajcy przedsięwzięli wszelkie środki żeby zrobić z Polski i Polaków 3. świat. Mam nadzieję że swetru, tusek, komoruski, lisek chytrusek i cała redakcja wyborczej trafią do jednej, ciasnej celi.

  44

  1
 2. Zdanie żabojadów tyle mnie obchodzi co zeszłoroczny śnieg. Naściągali Arabów, żydzi im uciekają z kraju ze strachu, strach na koncerty chodzić i wydarzenia sportowe i oni mają czelność wypowiadać się na tematy polskie?

  31

  0
 3. mam nadzieję że doczekamy dni kiedy „polscy” judasze staną przed wymiarem sprawiedliwości i zaczną się sypać nawzajem, będzie to zaiste piękny dzień

  19

  0
 4. Tak szkodliwa dla Polski organizacja, a nie można jej zlikwidować, bo się chowa za parawanem wolności prasy. Sprytnie to sobie wymyślili!

  12

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here