Brytyjczycy i Amerykanie o Polakach: Wreszcie ktoś o tym mówi! Powodzenia, Polacy! Uciekajcie z UE!

W sobotę brytyjski portal BreitBart.com poinformował czytelników z całego świata o transparencie, jaki polscy kibice wywiesili w niemieckiej hali podczas meczu siatkarskiego Niemcy – Polska, który rozgrywany był w ostatni weekend.

Autorzy publikacji zaznaczyli, że hasło jakie eksponowali biało-czerwoni („Protect your women, not our democracy”) jest nawiązaniem do sylwestrowych gwałtów i molestowania Europejek w Kolonii i Berlinie przez imigrantów. Niemiecka policja prawie nie reagowała, a cywile musieli sami bronić swoich żon i dzieci.

„Protect your women, not our democracy” – tł. „Chrońcie swoje kobiety, nie naszą demokrację” …

Odzew obywateli – głównie brytyjskich i amerykańskich – był bardzo pozytywny. W większości Polacy znajdują u zachodnich czytelników poparcie, by nie powiedzieć: wsparcie.

„Wybitny” – jednym słowem skomentował pomysł i wykonanie Polaków Henry.

op1

„Przestańcie walczyć z Unią Europejską i wystąpcie z niej!” – dodaje inny użytkownik.

op2

„Wreszcie ktoś mówi o chronieniu kobiet przed tymi ZWIERZĘTAMI! Spróbuj to robić w Ameryce, a możesz zostać aresztowany lub uznany za islamofoba / rasistę. Świat stanął na głowie.” – komentuje Amerykanin.

op3

Pod artykułem pojawiły się także opinie Polaków, którzy tłumaczyli zachodowi, że wielu naszych rodaków chciałoby wystąpienia z UE. Okazuje się, że w istocie podobne do naszych nastroje panują wśród Brytyjczyków. Jeden z nich wypowiedział się o tamtejszym rządzie w ostrych słowach.

„Wielu z nas chce dla Wielkiej Brytanii tego samego (wystąpienia z Unii). Niestety mamy marionetkowy unijny rząd zawodowych politycznych elit i ich utrzymywanych przez podatników lobbystów, którzy cieszą się coraz większym trwonieniem naszej suwerenności aby utrzymać swoje miejsce w UE.” – twierdzi rozżalony Anglik.

op4

„Niech żyje Polska!” – dodał inny mieszkaniec Wysp Brytyjskich.

long

„Polska i reszta byłego bloku wschodniego i wschodnie kraje europejskie powinny natychmiast opuścić UE i stworzyć własny sojusz i blok gospodarczy. UE wkrótce będzie Islamską Republiką w Europie.” – grzmi kolejna opinia.

Bez nazwy 4

NewsWeb.pl

NewsWeb.pl

Napisz do nas: redakcja@newsweb.pl

JAK TO SKOMENTUJESZ?