Featured Polska i Polacy Wiadomości 

Brytyjczycy i Amerykanie o Polakach: Wreszcie ktoś o tym mówi! Powodzenia, Polacy! Uciekajcie z UE!

Udostępnij ten artykuł znajomym!

W sobotę brytyjski portal BreitBart.com poinformował czytelników z całego świata o transparencie, jaki polscy kibice wywiesili w niemieckiej hali podczas meczu siatkarskiego Niemcy – Polska, który rozgrywany był w ostatni weekend.

Autorzy publikacji zaznaczyli, że hasło jakie eksponowali biało-czerwoni (“Protect your women, not our democracy”) jest nawiązaniem do sylwestrowych gwałtów i molestowania Europejek w Kolonii i Berlinie przez imigrantów. Niemiecka policja prawie nie reagowała, a cywile musieli sami bronić swoich żon i dzieci.


“Protect your women, not our democracy” – tł. “Chrońcie swoje kobiety, nie naszą demokrację” …

Odzew obywateli – głównie brytyjskich i amerykańskich – był bardzo pozytywny. W większości Polacy znajdują u zachodnich czytelników poparcie, by nie powiedzieć: wsparcie.

“Wybitny” – jednym słowem skomentował pomysł i wykonanie Polaków Henry.

op1

“Przestańcie walczyć z Unią Europejską i wystąpcie z niej!” – dodaje inny użytkownik.

op2

“Wreszcie ktoś mówi o chronieniu kobiet przed tymi ZWIERZĘTAMI! Spróbuj to robić w Ameryce, a możesz zostać aresztowany lub uznany za islamofoba / rasistę. Świat stanął na głowie.” – komentuje Amerykanin.

op3

Pod artykułem pojawiły się także opinie Polaków, którzy tłumaczyli zachodowi, że wielu naszych rodaków chciałoby wystąpienia z UE. Okazuje się, że w istocie podobne do naszych nastroje panują wśród Brytyjczyków. Jeden z nich wypowiedział się o tamtejszym rządzie w ostrych słowach.

“Wielu z nas chce dla Wielkiej Brytanii tego samego (wystąpienia z Unii). Niestety mamy marionetkowy unijny rząd zawodowych politycznych elit i ich utrzymywanych przez podatników lobbystów, którzy cieszą się coraz większym trwonieniem naszej suwerenności aby utrzymać swoje miejsce w UE.” – twierdzi rozżalony Anglik.

op4

“Niech żyje Polska!” – dodał inny mieszkaniec Wysp Brytyjskich.

long

“Polska i reszta byłego bloku wschodniego i wschodnie kraje europejskie powinny natychmiast opuścić UE i stworzyć własny sojusz i blok gospodarczy. UE wkrótce będzie Islamską Republiką w Europie.” – grzmi kolejna opinia.

Bez nazwy 4

NewsWeb.pl
NewsWeb.pl
Napisz do nas: redakcja@newsweb.pl
JAK TO SKOMENTUJESZ? ⇓
POLUB NAS, BY WIEDZIEĆ WIĘCEJ!

POLECAMY

45 thoughts on “Brytyjczycy i Amerykanie o Polakach: Wreszcie ktoś o tym mówi! Powodzenia, Polacy! Uciekajcie z UE!

 1. :)

  Internet może uratować Europę przed totalnym ogłupieniem i islamizacją.

  Long live, Poland!
  Long live, Britain!

  1. Jwjwjah

   To zablokuja internet,to jakas grubsza sprawa

   1. NW NW

    Dlatego ratujmy Polskę, zanim ocenzurują nam sieć. 🙂 Mamy jeszcze na pewno kilka lat.

    1. cubygl

     Zawsze zostaje TOR do komunikacji. Tego (raczej) nie zniszczy nikt. Ludzie którzy być może mają wiedzę jak “zablokować” TOR, z pewnością nie jest to na rękę. Tam można znaleźć wszystko, na wszystkich i o wszystkim. Istnieje również pewien rodzaj wikileaks i wikipedii, która nie miała by szans przetrwać w cleannecie. Polecam czasem zajrzeć, można na prawdę wiele wygrzebać.

     1. Run

      Darknet jest zbyt głęboki by go zniszczyć 🙂

 2. pl

  Angielska “flegma” 😉

  1. cristiano

   skąd tyle disslike’ów? “flegma” to raczej chyba pieszczotliwe określenie dla Anglików. Chodzi o ich opanowanie i spokój. Nie wiem o co chodziło koledze/koleżance wyżej ale myślę że podobnie jak “Brytol” to takie pejoratywne, niepoprawne, ale raczej pozytywne określenie Brytyjczyka.

   Ps. mimo wszystko lubię Brytyjczyków za kulturę i “inność” w porównaniu do nas

 3. Pik

  Same bzdety . Jeszcze trochę i będą nawoływać do zaboru przez ruskich czy tam jakiś madziarów. Było stabilnie a jest burdel na kołach.

  1. Bartek

   rozkradanie i rozprzedawanie narodu przez partię opłacaną przez obcy kapitał nazywasz “stabilizacją”? Ile można być murzynem Europy?!

   1. NW NW

    @Bartek, pięknie powiedziane! 😉

   2. Damian

    Ludzie pokroju Pik chcą być murzynami. Zrobią wszystko łącznie z utratą godności, byleby w niemieckiej prasie jakiś Muller napisał dla nich kilka miłych słów. Oni nie potrzebują silnej Polski, nie potrzebują by polscy obywatele byli bogaci i szczęśliwi, bo przecież głąby mają wbite do łba, że Polak zawsze będzie gorszy. Mentalność chłopa pańszczyźnianego w XXI.

    1. blue

     To niech wyjadą do mujrzynlandii, tam jest ich miejsce, a Polskę zostawią w spokoju. Nie będziemy pozwalać więcej na robienie z naszego kraju republiki bananowej. Hołotę wysłać tam, gdzie jej miejsce i robić swoje, nie oglądać się na ten europejsaty cyrk.

  2. Monarchista

   Ty masz burdel w głowie! Najlepiej być wasalem Niemiec UE siedzieć cicho u nich pod butem i robić wszystko to czego zapragną, to jest twoja wizja silnej Polski?

  3. hahahaha

   a komu ten burdel zawdzięczamy? to my zaprosiliśmy bydło na nasz kontynent?

 4. Krzychu

  Pik może rozwiniesz swoją myśl tzn czemu tak uważasz bo wiesz gadać negatywnie można na każdy temat i o wszystkich tylko jakie ma to przełożenie w rzeczywistości…?

 5. Es Zet

  Wsparcie USA i Wielkiej Brytanii jest nam bardzo potrzebne. Dobrze więc, że zdobywamy ich sympatię. Grupa Wyszechradzka może być dobrą alternatywą. Wielka Brytania nigdy nie podda się hegemonii Niemiec w Europie. Obserwuję wydarzenia i cieszę się, że nasz Prezydent Duda i Rząd Beaty Szydło są nieugięci. Do przodu PiS!!!

 6. promillenium

  Brawo, Brytol wie lepiej co jest dobre dla Polski niż przeciętny Obywatel idący na wybory. Nie było by świń przy korycie gdyby barany przy urnach.

  1. Sklej bułe

   Ty też wiesz co najlepsze nie ? W dupie byłeś i gówno widziałeś.

  2. Sklej bułe

   Ty też wiesz co najlepsze nie ? W dupie byłeś i gówno widziałeś, więc sklej bułe…

 7. marek

  Dokladnie gosciu masz straszny burdel falszywe poglady!!

 8. Sarmata

  Wyjście z unii może przyspieszyć jej upadek. Być może jest to w interesie Brytyjczyków którzy chętnie sami by to zrobili ale mnie osobiście przeraża perspektywa polityki silnych Niemiec ponownie troszczących sie jedynie o własny interes narodowy niekrępowanych spinaniem mechanizmu jakim jest Unia Europejska. Jak z automatu uznanie suwerenności śląska i Gdańska…

 9. wszoku

  czy tylko ja rozumiem, że to przez Stany Zjednoczone zaczął się cały ten burdel a teraz USA nam coś radzi? I co mamy dalej być ich dziwką za visy (marchewka na patyku)? Tu nie ma dobrych i złych, wszystko zależy od punktu widzenia – jedno jest pewne, to Stany rozpoczęły konflikt z bliskim wschodem i to przez nich teraz obrywa się nam. Ja bym radził odłączenie od stanów, europy i kościoła katolickiego, wtedy nam może ujdzie płazem już przelana krew (chociaż i tak jest to wątpliwe)

  1. NW NW

   Nie USA nam coś radzi tylko obywatele tego kraju. Prawdziwi Amerykanie (ci na wyginięciu), nie latynosi, nie muzułmanie. Oni też, podobnie jak Brytyjczycy, nienawidzą swoich polityków za oddawanie ich suwerenności w ciapate ręce.

   1. draq

    Nie wiem czy wiesz, ale rdzenni Amerykanie zostali wymordowani (nie wszyscy) i nie mieli oni białego koloru skóry.

 10. obserwator

  Chciałoby się, raz na zawsze wszelkie sprawy unormować
  By uczciwie – bez wyjątku -dobrami gospodarować
  My mamy dostęp do morza oraz w ziemi minerały
  Tylko brak nam gospodarza i w tym właśnie szkopuł cały …

 11. adamPOLAND

  UE jak i Watykan i cały kościół katolicki to wielkie zło dla każdego państwa,poprzez to powstaje droga dla antychrysta,najpierw lawina imigrantów by zalali Europę,następny krok jaki zrobią to wojna światowa !!! na końcu przyjdzie ten syn niegodziwiec,by zapanować nad wojną oraz innymi czynnikami,podpisze fałszywy traktat pokojowy w Izraelu na 7 lat,bezwartościowy,dlatego,by mógł objąć panowanie pod jednym światowym rządem bo świat do tego dojdzie,Biblia nie kłamie,będzie jedna fałszywa religia i jeden światowy rząd,wszyscy będą wtedy pod stałą obserwacją,jeśli światowej elicie się nie spodoba twoje postępowanie zostaniesz zabity na oczach innym,staniesz w obronie innego niż policja,wojsko czy tajny agent zostaniesz zabity,my jako Polacy nie możemy się dać EU kontrolować nasz kraj i tym bardziej aby EU decydowała co mamy robić

  jestem człowiekiem nawróconym i wiem co napisałem,bo to prawda,antychryst już jest na ziemi ale dlaczego nie objął jeszcze władzy ? bo nie było pochwycenia,powstrzymuje go Duch Święty,jeśli on ustąpi to wtedy znikną ludzie z ziemi,ze nawet nikt nie będzie umiał tego wytłumaczyć,wtedy antychryst zacznie swoje rządy,które doprowadzą każdego na złą drogę

  znajdźcie sobie dowody na to,na youtubie póki są filmiki bo światowe elity karzą takie usuwać natychmiast
  na dodatek nasz kochany PiS już dał project do tego,aby nas śledzono w sieci !!! zero prywatności

  1. Słuszność

   Z częścią się zgadzam, ale idź na badania psychiatryczne. Antychrysta można rozumieć na 2 sposoby pod jeddnym mozna tak nazwac kazdego zlego dyktatora jak Hitler czy Stalin(Hitler nie był do końca zły ale to za długa rozmowa), a pod drugim rozumiec Szatana Jego nie ma na ziemi zapewniam Ciebie. A Koscioł to kosciol nie Bóg. Jedyną z obecnie znanych mi win koscioła jest to że Papierz zapomniał, że ma obowiazek bronić Religji i wyznawców. Zrobił to popoerając i nakłaniając do przyjmowania ludzi z wroga nam religja chcaca zniszczyc nasza wiarę i zniewolić nasze Kobiety.

 12. pawel

  Unia nie jest naszym wrogiem

  1. xa

   Widzisz ile masz łapek?

  2. lolek

   lepiej zjedz sobie rybę ślimaka

   1. Janek

    Ustalanie, że ślimak to ryba to nie jest lewacki wymysł, ale wielowiekowa chrześcijańska tradycja 🙂 W XVII Kościół uznał, że bóbr to ryba i można go jeść podczas postu. Podobnie było z kapibarą.

 13. pawel

  Unia nie jest naszym wrogiem to dzięki niej wielu wyjechało i znalazło lepsze życie za granica

  1. ksenpn

   Właśnie! Za granicą! Do tego doprowadziła unia Europejska. W świecie nie ma nic za darmo my płacimy składki do unii to nie jest tak że niemcy dają nam pieniądze beinteresownie Zapoznaj się z tematem zanim zaczniesz go komentować

   1. Gucio

    Jak się tak bardzo znasz to czemu sam sobie zaprzeczasz pisząc ” Niemcy nie dają nam kasy bezinteresownie ” pierwsza sprawa to UE daje nam kasę …….druga to nasza kasa ( od tego roku będziemy dopłacać do tego interesu więcej wplacimy niż dostaniemy ) trzecia sprawa kto upoważnił Niemcy do dowodzenia UE bez liczenia się z innymi członkami sojuszu? I wreszcie czwarta sprawa dla czego parlament Europejski ma dopowiedzenia więcej na temat naszego kraju od suwerennie wybranego rządu.

  2. lolek

   ejjjj… co Ty wygadujesz! WIdać G się znasz:) To NIE dzięki Unii polacy wyjechali za pracą, tylko dzięki SCHENGEN! Unia to nie Schengen, Schengen to nie unia! Nawet nie wiesz o czym piszesz człowieku!

   1. Janek

    Lolek sam nie wiesz o czym piszesz. Dzięki Schengen możemy jeździć bez paszportu i bez wizy. Dzięki członkostwu w UE możemy podjąć pracę w każdym kraju UE bez uzyskiwania zgody od władz danego kraju.

    1. Krzys

     Czyli to dobrze że Polacy musza wyjeżdżać za chlebem … o jak pięknie i wspaniale mogę wyjechać z kraju za chlebem…LUDZIE WYŚCIE ZWARIOWALI

   2. Gucio

    Anglia nie jest w Szengen a jest to główny kierunek Polskiej emigracji. ….po za tym jak już mówimy czy to przez UE musimy emigrowac to sprawdź sobie wzrost gospodarczy przed UE i po. …….okradli nas w biały dzień.

  3. kzrysiek

   no jest świetna zabiera nam 70 mld euro a oddaje 40 do tego limity produkcji bzdurne przepisy itp…

  4. JKM

   To właśnie dzięki niej musieli wyjechać i zostawić swoje rodziny.

  5. Way2go

   Chyba się czymś zatrules albo masz raka mózgu. Jeśli to ironia to nie śmieszna.

 14. pawel

  I nie będzie dobrze gdy się rozpadnie bo wszyscy na tym stracimy.
  I nie powinniśmy iść w stronę wschodu.
  Tak jak ktoś napisał Wielka Brytania nie pozwoli na hegemonie Niemiec w UE a poza tym A Merkel się już konczy.
  Po prostu rząd polski musi pokazywać ze ma swoje zdanie i nie da się nagiac.
  Ludzie w Europie nienawidzą islamistów i dobrze ale żadna wiara nie powinna mieć żadnego wpływu na politykę czy nie powinna ingerować w życie szarego obywatela

  1. lolek

   Jaka szkoda że w emiratach, chinach czy ameryce XIX w. nie było żadnej unii a czy oni są biedni????!!

 15. Wojs

  Osobiście byłbym raczej za wystąpieniem z Unii Europejskiej, zamiast z nią walczyć. Nie jestem przekonany co do rzekomych korzyści z bycia w UE – poza tym, że można się bez problemu przemieszczać i pracować w innych krajach – ale to za sprawą strefy Schengen a nie Unii Europejskiej. Natomiast jest wiele wad i nie wiem czy będziemy w stanie zmienić UE.

 16. JON

  UNIA EUROPEJSKA TO TAKI PZPR BIS ZLOT BYŁYCH SBEKOW GRU LOBBYSTOW I ZŁODZIEJI A NA SAMYM SZCZYCIE SA NIEMCY I FRANCUZI ROSJA KTORE RESZTE DOJA

Leave a Comment